Własna firma - artykuły

tag
Według Raportu Bupa 2015, 85 procent pracowników uważa, że to szef jest odpowiedzialny za ich zdrowie. Co ważniejsze, aż co 3 ankietowany deklaruje, że odejdzie z firmy, jeżeli pracodawca nie zatroszczy się o jego dobre samopoczucie w miejscu pracy. Jak stworzyć firmę, która będzie przyjazna pracownikowi i będzie motywowała go do lepszego działania?
Na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej odbędzie się szósta odsłona Programu Wspierania Przedsiębiorczości Studentów, zainicjowanego w ubiegłym roku przez Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej.
Na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku odbyła się pierwsza część czwartej odsłony Programu Wspierania Przedsiębiorczości Studentów, zainicjowanego w ubiegłym roku przez Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej.
Przez półtora roku Ministerstwo Zdrowia nie przedstawiło resortowi projektu rozporządzenia, które wprowadzałoby obowiązkową mammografię i cytologię - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbędzie się trzecia odsłona Programu Wspierania Przedsiębiorczości Studentów, zainicjowanego w ubiegłym roku przez Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
UNS_220.jpg
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura
 
Polityka Prywatności