Działasz społecznie lub myślisz o swojej firmie? To projekt dla Ciebie

Dział: Własna firma

W listopadzie rusza II edycja Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości – cykl warsztatów i konsultacji dla studentów planujących rozwijać własne przedsięwzięcia biznesowe lub społeczne.

Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości to bezpłatny projekt dla studentów zainteresowanych działalnością społeczną i biznesową. Zajęcia w pierwszym semestrze poświęcone będą na uświadomieniu studentom ich własnych predyspozycji i motywacji, ale także na wykreowaniu realnych pomysłów biznesowych lub społecznych. Osią kształcenia w drugim semestrze będzie praktyczna nauka zarządzanie pomysłem, aby przekuć go w działające przedsięwzięcie.

Kolegium jest projektem zarówno dla młodych osób, które planują rozwijać własny biznes, ale także dla osób aktywnie działających ze społecznościami. - Zależy nam, żeby w Polsce było więcej przedsiębiorców skorych do współdziałania i potrafiących porwać masy, a także animatorów społeczności pewnych swojej wartości i przedsiębiorczych. Czujemy, że dzięki temu urodzi się niejedna innowacja - tłumaczy Tomasz Szczęśniak, jeden z organizatorów Kolegium.

Na zajęcia w Kolegium będą składały się treningi, warsztaty i konsultacje z praktykami organizowane w Szkole Głównej Handlowej oraz pomoc ze strony opiekunów projektów - doświadczonych przedsiębiorców, inwestorów i animatorów. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Organizatorem Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości są doświadczeni przedsiębiorcy i animatorzy społeczności we współpracy z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych (FPAKE). W pierwszej edycji Kolegium, trwającej od lutego do czerwca 2015 r., uczestniczyło 16 studentów z 5 warszawskich uczelni.

Wybór uczestników II edycji Kolegium Animatorów Przedsiębiorczości zostanie dokonany na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Aplikować mogą studenci ze wszystkich uczelni i kierunków studiów do 27 października.

Więcej informacji na http://fundacja.edu.pl/kolegium


data ostatniej modyfikacji: 2015-10-15 09:52:07
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
WSPA_online_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności