Jak szukać pracy za granicą?

Państwo
Znaleziono wszystkich: 1
Jak szukać pracy?Dlaczego ten kraj?
Polska - jak szukać pracy?

Jednym z największych skarbów Polski jest piękna przyroda - wybrzeże Morza Bałtyckiego o długości 500 km, rozległe pojezierza, gęste lasy porastające niemal trzydzieści procent terytorium kraju i góry na południu.

Polska jest ponadto jedynym krajem Europy, który nie uległ wszechobecnemu kryzysowi finansowo-gospodarczemu. Od niedawna kraj stara się przyciągnąć międzynarodowy kapitał i inwestorów, którzy będą skłonni finansować nowe przedsięwzięcia.

Polska odnotowuje dynamiczny rozwój i wzrost w sektorze informatyczno-telekomunikacyjnym, w związku z czym potrzebuje programistów, projektantów witryn internetowych, inżynierów oprogramowania i administratorów baz danych. Natomiast przedsiębiorstwa międzynarodowe poszukują kandydatów ze znajomością języków obcych na stanowiska agentów biur pomocy i obsługi klienta, pracowników telefonicznych biur pomocy i obsługi, doradców klienta, weryfikatorów treści, testerów gier, kierowników projektu, a także specjalistów z branż finansowej i logistycznej.

Kanał RSS dla tej listy

źródło: Komisja Europejska, 2014, Dyrekcja Generalna ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego
autorzy: doradcy EURES (sieć europejskich ofert pracy)

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
boks.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura UNS - Bezpieczeństwo wewnętrzne - studia licencjackie
 
Polityka Prywatności