Staż u cenionego pracodawcy

Strona www: www.rmp.pl

Z początkiem marca 2008 ruszyła V edycja konkursu - programu Kariera – praktyki dla najlepszych! organizowana przez Radę Młodych Przedsiębiorców. Na zwycięzców czeka czterdzieści płatnych, miesięcznych staży. Konkurs trwa do 11 maja.

Dla najlepszych uczestników przewidziano czterotygodniowe, płatne staże w firmach, członków Rady Młodych Przedsiębiorców, m.in.: Euro RSCG, DFF, ZenithOptimedia, Cityboard Media Bakalland S.A., Kolastyna S.A., EMLab, Firemax/Jazz Bistro. Zwycięzcy trafią m.in. do działów marketingu, reklamy, HR, czy IT tych firm.

Aby wziąć udział w konkursie, należy rozwiązać wybrane case study zamieszczone na www.rmp.pl w dziale Kariera. Studium przypadku dotyczy dziedzin m.in. marketingowo – reklamowych, finansowych, prawnych i analitycznych.

Ostateczny termin nadsyłania prac to 11 maja. Następnie najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, po której, zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Rada Młodych Przedsiębiorców, skupiającą biznesmenów młodego pokolenia, którzy odnieśli już sukces, a pragną ułatwić start do kariery swoim następcom, konkurs-program - Kariera – praktyki dla najlepszych! - organizuje co roku. To już V jego edycja. Organizatorzy, podobnie jak w latach ubiegłych, spodziewają się dużego zainteresowania wśród studentów, do których program jest skierowany.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.rmp.pl
Tam również przedstawione są sylwetki i doświadczenia zwycięzców poprzednich edycji konkursu.


ostatnia aktualizacja: 2016-09-02
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Mężczyzna z tikiem nerwowym zgłasza się na stanowisko przedstawiciela handlowego w wielkiej firmie. Pracodawca przegląda papiery i mówi:
- To fenomenalne. Ukończył Pan najlepsze szkoły. Pańskie rekomendacje są wyśmienite, a doświadczenie nieporównywalnie wysokie. Normalnie zatrudnilibyśmy Pana bez zastanowienia. Niestety przedstawiciel handlowy to bardzo reprezentacyjna pozycja i obawiam się, że swoim nieustannym mruganiem odstraszy Pan potencjalnych klientów. Przykro mi...Nie możemy Pana zatrudnić.
- Zaraz, chwileczkę - wola kandydat - Jak wezmę dwie aspiryny to mi minie!
- Naprawdę? To wspaniale! Może mi to Pan zademonstrować?
Facet sięga do kieszeni marynarki i zaczyna wyciągać prezerwatywy we wszystkich możliwych rodzajach i kolorach: czerwone, zielone, pudrowane, ... a wreszcie znajduje aspirynę. .Otwiera pudełko, łyka dwie i... przestaje nerwowo mrugać
- No cóż, to super - odparł po chwili pracodawca - ale to bardzo poważna firma i nie pozwalamy sobie na kobieciarzy wśród pracowników.
- Kobieciarzy? Co Pan ma na myśli? Jestem człowiekiem szczęśliwie żonatym!
- To skąd te wszystkie kondomy?
- Ach to... Proszę spróbować kiedyś wejść do apteki i, nieustannie mrugając, poprosić o aspirynę...
Polityka Prywatności