Chcesz poznać nową kulturę i uzyskać cenny certyfikat?? Wybierz Szkoły Letnie WSHIFM 2007!

Trwa rekrutacja na szkoły letnie WSHiFM. Jeśli chcesz spędzić swoje wakacje w ciekawym miejscu, a przy okazji zdobyć cenny certyfikat ukończenia szkoły letniej, nie zastanawiaj się tylko zapisz sie na jeden z naszych wyjazdów. W te wakacje dajemy wam do wyboru następujące wyjazdy: Maroko – Cadi Ayyad University Marakesh, Indie – Xavier Institute of Management, Ukraina – Kiev Institute of Management.

Wszystkie szkoły odbywają się we wrześniu i trwają 2 tygodnie. Podczas wyjazdu studenci uczestniczą w wykładach w języku angielskim z przedmiotów powiązanych z ekonomią, a także uczestniczyć w bardzo bogatej ofercie wycieczek, w czasie których będą mogli poznać kulturę, społeczeństwo i historię ww. krajow.

Dodatkowe informacje można otrzymać w Centrum Działalności Międzynarodowej WSHiFM w pok. 614 przy Al. Armii Ludowej 16. Tel. 022 234 56 91, 022 234 56 63 u Kierownika Biura Współpracy z Zagranicą pani mgr Iriny Kravchuk, email: ikravchuk@wshifm.edu.pl


Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Firma zatrudnia nowego dyrektora finansowego, wybrano kilku kandydatów: matematyka, filozofa, ekonomistę i prawnika. Pierwszy na rozmowę kwalifikacyjną do prezesa wchodzi ekonomista:
- Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta prezes.
- No, jeżeli spojrzymy na to pod kątem matematyki to 4, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę zysków korporacyjnych... itp. itd.
- Dziękuję, skontaktujemy się z panem.
Następnie wchodzi filozof:
- Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta znowu prezes.
- Hmmmm, to trzeba by się zastanowić nad symboliką liczby dwa... można by zacząć od kultury antycznej albo nawet hinduizmu... trzeba by też pomyśleć o aspektach znaczenia połączenia obu dwójek... itd. itd.
Kolejny wchodzi matematyk i słyszy to samo pytanie.
- Cztery - odpowiada bez zastanowienia.
Ostatni wchodzi prawnik i na zadane pytanie powoli wstaje, podchodzi do okna, zaciąga żaluzje, zamyka drzwi na klucz. wraca na swoje miejsce, siada, spogląda prezesowi prosto w oczy i pyta:
- A ile ma być?
Polityka Prywatności