Kraj kontrastów w zasięgu ręki

Kraj tańca i wielokulturowości, kraj ogromnych kontrastów i wielkich tradycji. Fascynujące widoki, rytuały i obyczaje mieszkańców Indii to tylko namiastka przygody jaka może spotkać Cię w ramach wolontariatu Discover India.

Wolontariat zagraniczny w Indiach to szansa by przeżyć przygodę pełną wrażeń i poznać lepiej tamtejszą kulturę. Do 30.10 możesz aplikować i już w listopadzie wyjechać do kraju kontrastów! Odwiedź www.discover-india.pl

Wolontariat zagraniczny w Indiach skierowany jest do otwartych, ciekawych świata osób, które chcą dobrze wykorzystać swój czas. Rekrutacja otwarta jest dla studentów, absolwentów (maksymalnie 2 lata po zakończeniu studiów) i tegorocznych maturzystów. Podróże połączone z poznawaniem nowej kultury, nowych miejsc i ludzi, szlifowanie języka obcego i ciekawe doświadczenie (również zawodowe) i budowanie międzynarodowych kontaktów to główne atuty programów Discover.

Trwający od 6 do 8 tygodni wolontariat pozwala poznać kraj, do którego jedziemy z nowej perspektywy, zobaczyć na żywo miejsca, które widzieliśmy na zdjęciach, a także bezpośrednio poznać tamtejszą kulturę. Na miejscu, wolontariusz ma zapewnione zakwaterowanie i kwestię wyżywienia, a także może liczyć na opiekę osób z organizacji, od odebrania z lotniska, po komfortową
aklimatyzację i ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu.

Organizacja AIESEC pomaga w formalnościach związanych z wyjazdem, a także merytoryczne przygotowuje do wyjazdu. Bezpieczeństwo i komfort wyjazdu zagwarantowany jest ponad 60 letnim doświadczeniem w prowadzeniu programów wolontariatu i praktyk przez organizację.

Zainteresowany?
Odwiedź www.discover-india.pl, aplikuj i zdobądź doświadczenie doprawione egzotyką!

ostatnia aktualizacja: 2011-10-18
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Irlandczyk, Polak i Rosjanin pracowali na wysokościowcu. Zaczynaja drugie sniadanie. Odpakowują swoje kanapki i...
- Kurcze, znowu kanapka z szynką - skarży się Irlandczyk - Cały miesiąc kanapki z szynką. Jeżeli jeszcze raz dostane kanapki z szynką, to skocze!
- W morde - mówi Polak - Znowu wędzone udko kurczaka. Codziennie musze jeść udko kurczaka! Jeżeli jeszcze raz dostane udko kurczaka to skocze!
- Moj Boh - wzdycha Rosjanin - Znowu chleb z kiełbasą. Dzień w dzień chleb z kiełbasą. Jeżeli jescze raz na drugie śniadanie dostane chleb z kiełbasą, to skocze!
Następnego dnia wszyscy trzej otwierają swoje pudełka na drugie śniadanie... i skaczą po kolei.
Na pogrzebie wdowy rozpaczają.
- Jejku, jeżeli wiedziałabym, że nie lubi szynki, nie dawałabym my takich kanapek - biadoli Irlandka
- Gdybym tylko wiedziała - jęczy Polka - Nigdy więcej nie dałabym mu kurczaka...
Oczy wszystkich zwracają się na Rosjankę.
- Nu, sztoż - wzrusza ramionami kobieta - Andriej sam sobie robił kanapki...
Polityka Prywatności