Zostań specjalistą od turystyki i rekreacji!

Strona www: www.handlowa.eu

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu jedną z najlepszych szkół wyższych kształcących kadry dla turystyki! Według ogólnopolskiego rankingu przygotowanego przez branżowe pismo pracowników turystyki "Wiadomości Turystyczne", Uczelnia zajęła CZWARTE MIEJSCE W POLSCE, w kategorii szkół wyższych kształcących studentów w dziedzinie turystyki i rekreacji.

Pod uwagę wzięto cztery kryteria: ofertę edukacyjną szkoły, przygotowanie zawodowe absolwentów, poziom naukowy kadry dydaktycznej oraz warunki studiowania. Doceniono rozbudowaną ofertę specjalizacji naszej Uczelni na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz wysoką jakość i poziom nauczania języków obcych, poświadczoną uznawanymi na całym świecie certyfikatami: TELC i LCCIEB.

Ranking Wiadomości Turystycznych potwierdził wysoką pozycję Wyższej Szkoły Handlowej nie tylko w regionie, ale również na tle całej Polski. Wykazał, że absolwenci naszej Uczelni stają się bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

ostatnia aktualizacja: 2011-09-05
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Różnice między Tobą i Twoim szefem:
- Kiedy robisz coś długo, jesteś powolny.
- Kiedy twój szef robi coś długo, jest skrupulatny.
- Kiedy czegoś nie zrobisz, jesteś leniwy.
- Kiedy twój szef czegoś nie zrobi, jest zbyt zajęty.
- Kiedy popełniasz błędy, jesteś idiotą.
- Kiedy twój szef popełnia błędy, jest tylko człowiekiem.
- Kiedy robisz coś, czego nie kazano ci zrobić, wykraczasz poza zakres swoich obowiązków.
- Kiedy robi to twój szef, wykazuje się inicjatywą.
- Kiedy zapominasz o jakiejś zasadzie etykiety jesteś chamski.
- Kiedy twój szef zapomina o kilku, jest oryginalny.
- Kiedy podlizujesz się szefowi, jesteś wazeliniarzem.
- Kiedy twój szef podlizuje się swojemu szefowi, jest dobrym współpracownikiem.
- Kiedy w godzinach pracy opuszczasz biuro, urywasz się z pracy.
- Kiedy twój szef urywa się z pracy, załatwia ważne interesy.
Polityka Prywatności