16 przykładów profesjonalnych szablonów CV do pobrania

Dział: praca.studentnews.pl

Z pewnością przyznasz rację, że w curriculum vitae najważniejszą uwagę przykłada się do treści tego dokumentu, czyli do doświadczenia i umiejętności aplikanta na stanowisko. Jako świeżo upieczony absolwent uczelni lub jeszcze student nie masz zapewne dużo treści, które mógłbyś umieścić na CV. Warto zatem dodać kilka dodatkowych punktów swojej osobie już w pierwszych chwilach rekrutacji poprzez profesjonalny wygląd dokumentu. Oryginalny, piękny i zarazem profesjonalny wzór CV pozwoli wyróżnić twoją osobę wśród innych kandydatów już na samym starcie.

W materiale zebrano 16 całkowicie darmowych przykładów pięknych szablonów curriculum vitae, które możesz wykorzystać jako dobry punkt startowy do stworzenia naprawdę fajnego i co najważniejsze skutecznego CV. Szablony są w różnych formatach, zarówno graficznych (.ai, .psd, .eps) jak i tekstowych Ms Word (.docx, .doc). W poniższej kolekcji wybrano tylko te najlepsze i najbardziej wartościowe pozycje, wystarczy wybrać wzór który najbardziej odpowiada twoim oczekiwaniom i wypełnić go swoimi danymi.

Wszystkie poniższe przykłady CV z tej kolekcji pochodzą ze stron trzecich, aby pobrać szablon kliknij na odnośnik a zostaniesz przeniesiony do strony gdzie będziesz mógł pobrać wybrany plik szablonu. Pamiętaj aby sprawdzić licencję plików jeżeli chcesz użyć je komercyjnie.

1. Standardowy szablon CV word

W pełni edytowalny standardowy wzór CV bez zdjęcia w formacie Ms Word do pobrania całkiem za darmo. Szablon jest jasno zorganizowany i pozbawiony zbędnych elementów, dzięki czemu może być użyty do aplikowania niemal na każde stanowisko.

Standardowy szablon CV word

2. Prosty szablon CV w PSD

Paczka zawiera szablon CV oraz list motywacyjny, które są zaprojektowane w tym samym stylu. Szablon do pobrania w formacie .psd, każdy blok jest w pełni edytowalny i można dostosować wzór do własnych potrzeb w krótkim czasie.

Prosty szablon CV w PSD

3.Profesjonalny szablon CV

Ten profesjonalnie wyglądający wzór CV z miejscem na zdjęcie i kod QR podzielony jest na 3 kolumny i zawiera prawie wszystkie potrzebne informacje, które można przedstawić rekuterowi, polecany dla osób z większym dorobkiem. Podzielenie dokumentu na sekcje sprawia, że dokument staje się o wiele bardziej czytelny niż zwykłe CV. Na wzorze można znaleźć takie działy jak dane kontaktowe, doświadczenie zawodowe, posiadane umiejętności, dorobek naukowy i zdobyte certyfikat. Wzór dostępny jest w plikach .psd, .pdf oraz w formatach Ms. Word .doc i .docx.

Profesjonalny szablon CV

4. Klasyczny wzór CV

Ta paczka zawiera w pełni edytowalne szablony CV w .pdf i .psd, CV łączy w sobie prostotę i piękny wygląd zapewniając wspaniały efekt wizualny. Informacje są uporządkowane w bardzo schludny sposób, aby zrobić schludne wrażenie na rekruterze.

Pobierz Klasyczny wzór CV

5. Śliczne proste CV

Prosty i zarazem śliczny wzór CV do pobrania za free, szablon dostępny w formatach wektorowych .ai oraz .eps. Użyty zestaw ikon sprawia, że wzór staje się bardziej czytelny i przyjazny dla oka rekrutera.

Pobierz Nowoczesny szablon CV

6. Kreatywny profesjonalny szablon CV

Kreatywny szablon z miejscem na twoje zdjęcie, wzór łączy ciekawy projekt z profesjonalnym i czytelnym wyglądem. Plik szablonu dostępny za darmo w formacie wektorowym .ai (Adobe Illustrator). Szablon wygląda bardzo nowocześnie i będzie to dobry wybór dla osób z nowoczesnych branż chcących zaprezentować swoje doświadczenie i umiejętności pięknym stylu.

Pobierz Darmowe Curriculum Vitae

7. Elegancki wzór CV

Ten elegancki szablon CV łączy w sobie prostotę i piękny wygląd zapewniając wspaniały efekt wizualny. Informacje są uporządkowane w bardzo schludny sposób, aby zrobić wrażenie na rekruterze. Plik szablonu jest dostępny w formacie wektorowym Ai.

Pobierz Elegancki wzór CV

8. Kreatywny szablon CV

Powyższy projekt CV zdecydowanie przeznaczony dla odważnych kandydatów na stanowisko pracy. Uwagę rekrutera przykuje charakterystyczny czerwony kolor stopki dokumentu a także tabele z opisem doświadczenia i wykształcenia. Dokument dostępny jest w .psd.

Pobierz Kreatywny szablon CV

9. Minimalistyczny wzór CV

Szablon CV w 4 różnych kolorach do pobrania, gotowe do druku. Wzór jest w pełni edytowalny i wykorzystuje darmową czcionkę Open Sans. Szablon można pobrać za darmo w wersji .psd i wykorzystywać do celów komercyjnych, ponieważ jest w domenie publicznej.

Pobierz Minimalistyczny wzór CV

10. Fajny wzór CV z wykresami

Ten ciekawy wzór CV zwraca uwagę nieszablonowym wyglądem. Fajne wykresy infografiki dodają dokumentowi oryginalności i pomagają zaprezentować informacje o kandydacie w bardziej ciekawy sposób. Jest to na pewno dobry projekt dla osoby z kręgu projektantów lyb designerów. Projekt curriculum vitae dostępny jest w formatach .psd.

Pobierz Fajny wzór CV z wykresami

11. Dwustronny kreatywny szablon CV

Ciekawy i kreatywny projekt dwustronnego szablonu CV, plik dostępny do pobrania w formacie psd.

Pobierz Dwustronny kreatywny szablon CV

12. Przejrzysty szablon CV

Czysty wzór CV w formacie PSD, który pomoże Ci zaimponować przed rekruterami. Projekt charakteryzuje się czystością i można go pobrać w 5 wariantach kolorystycznych. Szablonu możesz używać za darmo zarówno w projektach osobistych jak i komercyjnych.

Pobierz Przejrzysty szablon CV

13. Czarno-biały szablon CV

Czarno-biały szablon podzielony na dwie kolumny. Szablon przeznaczony jest raczej dla osób rozpoczynających karierę zawodową, ponieważ nie ma na nim miejsca na doświadczenie zawodowe. Plik dostępny w formacie wektorowym .ai.

Pobierz Czarno-biały szablon CV

14. Szablon CV z wytłuszczonym nazwiskiem

Szablon wygląda bardzo schludnie i nowocześnie, dzięki wytłuszczonym nagłówku w którego skład wchodzi imię i nazwisko oraz profesja staje on się bardziej zapadającym w pamięć.

Pobierz Szablon CV z wytłuszczonym nazwiskiem

15. Bardzo prosty wzór CV

Bardzo prosty jednostronny wzór CV ze sporym miejscem na tekst. Szablon CV dostępny do pobrania w formacie PSD, plik dostępny na licencji "public damain" co oznacza, że możesz z nim robić co tylko chcesz.

Pobierz bardzo prosty wzór CV

16. Jednostronny szablon CV

Jednostronny szablon CV z pięknym wzorem jako tło, dokument jest do pobrania za darmo w formacie .psd w 4 wersjach kolorystycznych. Dzięki dobrze opisanym warstwom można go łatwo dostosować do swoich potrzeb.

Pobierz Jednostronny szablon CV


data ostatniej modyfikacji: 2016-01-20 09:09:14
Komentarze
Ostatnie:
14.10.2019 15:45
Dodał(a): ~Klaudia
sprawdziłam już kilka kreatorów i chyba najlepiej mi się tworzyło cv na tym z pracuj.pl
13.10.2019 23:53
Dodał(a): ~Strzał
Pracuj.pl ma dobry przejrzysty kreator, z dedykowanym szablonem dla studentów. Polecam jest naprawdę niezły.
16.03.2019 22:30
Dodał(a): ~Tomasz
Polecam jcv.pl
7.11.2018 14:31
Dodał(a): ~zettuss
Zleciłem napisanie CV na stronie www.mult.pl i powiem szczerze NAPRAWDĘ WARTO! Różnica kolosalna między darmowym szablonem a tym od nich. No i tanio w porównaniu do konkurencji, bo porównywałem ceny (nie lubię przepłacać). No i praca szybko się znalazła:-)
25.02.2018 23:43
Dodał(a): ~Olo
Jest taka stronka jak szybkiecv.pl - tam też można strorzyć eleganckie cv do tego mają wiele opcji darmowych :) Dla wymagających też się coś znajdzie - wersja premium również funkcjonuje ;)
 
Polityka Prywatności