Jesteś najlepszy? Idź na staż do TVP

Ruszyła II edycja konkursu "Jesteś najlepszy? Konkurs na staż w Telewizji Polskiej!”. Do wygrania miesięczne płatne praktyki w czasie przyszłorocznych wakacji.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Warunkiem udziału w pierwszym etapie jest obecność na jednym z wykładów organizowanych w ramach konkursu na polskich uczelniach wyższych i rozwiązanie jednego z zadań przedstawionych w trakcie prezentacji. Osoby, których prace zostaną najwyżej ocenione przejdą do drugiego etapu konkursu. W kolejnym etapie, uczestnicy konkursu podzieleni zostaną na kilkuosobowe zespoły, które rozwiążą zadania finałowe. Oceni je specjalna komisja powołana przez TVP.

 

Konkurs jest skierowany do absolwentów i studentów szkół wyższych głównie z kierunków: handel zagraniczny, zarządzanie, marketing, PR i dziennikarstwo.

 

Więcej informacji na stronie: www.jestesnajlepszy.tvp.pl.

 

Źródło: www.SerwisKariery.pl

 


Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Różnice między Tobą i Twoim szefem:
- Kiedy robisz coś długo, jesteś powolny.
- Kiedy twój szef robi coś długo, jest skrupulatny.
- Kiedy czegoś nie zrobisz, jesteś leniwy.
- Kiedy twój szef czegoś nie zrobi, jest zbyt zajęty.
- Kiedy popełniasz błędy, jesteś idiotą.
- Kiedy twój szef popełnia błędy, jest tylko człowiekiem.
- Kiedy robisz coś, czego nie kazano ci zrobić, wykraczasz poza zakres swoich obowiązków.
- Kiedy robi to twój szef, wykazuje się inicjatywą.
- Kiedy zapominasz o jakiejś zasadzie etykiety jesteś chamski.
- Kiedy twój szef zapomina o kilku, jest oryginalny.
- Kiedy podlizujesz się szefowi, jesteś wazeliniarzem.
- Kiedy twój szef podlizuje się swojemu szefowi, jest dobrym współpracownikiem.
- Kiedy w godzinach pracy opuszczasz biuro, urywasz się z pracy.
- Kiedy twój szef urywa się z pracy, załatwia ważne interesy.
Polityka Prywatności