Pobyt za granicą jako AU PAIR niezapomnianym przeżyciem

Dział: praca.studentnews.pl

Jeśli decydujesz się na dłuższy wyjazd za granicę, szukasz programu typu Work and Travel lub pomysłu na swój gap year po liceum czy studiach warto rozważyć wyjazd jako au pair. Opiekunka dla dziecka mieszka z rodziną goszczącą i dostaje kieszonkowe w zamian za opiekę nad dziećmi przez kilka godzin dziennie, ale jednocześnie ma dużo wolnego czasu. Ten czas można spędzić ucząc się języka obcego na własną rękę lub na kursie, zwiedzanie miasta, poznawanie nowych przyjaciół.

Jak au pair będziesz członkiem nowej rodziny, więc to dobry pomysł dla młodych osób, które nie czują się jeszcze na siłach, żeby samodzielnie mieszkać w wielkiej metropolii za granicą. Poza zadaniami w rodzinie goszczącej, będziesz mieć wiele możliwości poznania kraju i poprawienia swojej znajomości języka poprzez codzienne konwersacje z rodziną u której mieszkasz.

To dobry plan, żeby zaaklimatyzować się w kraju, gdzie chcemy kiedyś zamieszkać, nauczyć się języka bez akcentu i zobaczyć jak mieszka się za granicą, ale bez rzucania się na głęboką wodę, gdy sami musimy znaleźć mieszkanie i pracę nie znając nikogo na miejscu.


Dlaczego wyjazd au pair ze Sprachcaffe?

Dzięki nowemu słownictwu i codziennym rozmowom nabierasz coraz większej pewności w posługiwaniu się językiem obcym. Sprachcaffe to też szkoła językowa, która może zaproponować ci kurs językowy.

Jako au pair odnajdziesz się w nowej kulturze i podejmiesz odpowiedzialność za dzieci swojej rodziny goszczącej. Przed tobą ciekawe, pouczające i niezapomniane przeżycie.
Au pair to dobry punkt w CV przydatny w dalszej karierze, bo potwierdza nie tylko znajomość języka, ale też cechy charakteru, których szukają pracodawcy.


Nie tylko pokochasz swoją rodzinę goszczącą i dzieci, ale także poznasz nowych przyjaciół!

Jesteśmy jednym z wiodących organizatorów pobytów au pair i członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Au Pair (IAPA). Dbamy, żeby opiekunka i rodzina goszcząca były do siebie dopasowane. 

Chcesz zamieszkać za granicą i doszlifować język? Lubisz bawić się z dziećmi? Skorzystaj z okazji i zdobądź doświadczenie za granicą jako opiekunka au pair, którego nigdy nie zapomnisz. Pozwól, aby obcy kraj stał się twoim drugim domem i poznaj jego codzienne życie.

data ostatniej modyfikacji: 2020-08-06 11:30:07
Komentarze
 
Polityka Prywatności