Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Dział: praca.studentnews.pl

W dniach od 18 do 24 listopada w całej Polsce odbywać będzie się 12. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tegoroczny temat to #biznesbezbarier. Podczas 12. edycji największej w Polsce inicjatywy promującej świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia organizatorzy chcą docenić to, jak ważną wartością jest różnorodność w biznesie, ale również zastanowić się nad tym, jakie narzędzia mogą pomóc osobom, dla których przedsiębiorczość stanowi prawdziwe wyzwanie.

Jako koordynator Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości chcielibyśmy gorąco zaprosić Państwa do udziału, zarówno jako uczestnik interesujących wydarzeń, jak i ich współorganizator. Wierzymy, że współpraca i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem pozytywnie wpływa na rozwój, nie tylko w zakresie przedsiębiorczości.

Zachęcamy gorąco by zgłosić swoje wydarzenie w Wielkopolsce - należy zgodnie z instrukcją, zamieszczoną na stronie https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/partner/ zarejestrować je w systemie, co znacznie usprawnia dodawanie wydarzeń oraz zapewnia jasny i przejrzysty przekaz dla uczestników.

Zapraszając Państwa do współtworzenia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości chcemy przedstawić także wachlarz inspiracji i możliwości. Ze swojej strony zachęcamy do kooperacji i wzięcia udziału - być może nie tylko jako uczestnik - w organizowanej przez nas #7 edycji Konwentu Rozwoju, który będzie jednym z głównych wydarzeń ŚTP. Jesteśmy otwarci na współpracę!

Dodatkowo dla organizacji, które dodadzą wydarzenie mamy za darmo dostęp Premium do narzędzia FEEDBACK UP, które pomaga ulepszać usługi, eventy, czy produkty dzięki natychmiastowej informacji zwrotnej. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie https://feedback-up.com

data ostatniej modyfikacji: 2019-10-28 14:09:13
Komentarze
 
Polityka Prywatności