Praca - artykuły

Największa firma tradingowa w Polsce szuka ambasadorów

Dział: praca.studentnews.pl

OSTC, handlujące m.in. giełdach w Londynie, Nowym Jorku i Frankfurcie, poszukuje swoich przedstawicieli na pięciu uczelniach ekonomicznych w Polsce. Dla studentów to szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia, które przyda im się w przyszłej pracy.

Program Ambasador OSTC to specjalnie przygotowany pakiet zadań z zakresu Employer Brandingu, Social Media i Marketingu w firmie związanej z cenną, niszową w Polsce branżą
- tradingiem. Do zadań ambasadora należy m.in. rozpowszechnianie informacji o marce na płaszczyźnie online i offline, współorganizacja wydarzeń na uczelniach oraz tworzenie strategii komunikacyjnej czy materiałów promocyjnych razem z przedstawicielami OSTC.

- Jesteśmy międzynarodową firmą, która zatrudnia ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie i handluje szerokim portfolio produktów od rynków amerykańskich po azjatyckie.
W 2017 roku ponad 30% naszych pracowników zaczynało jako młodzi absolwenci, którzy dowiedzieli się o nas właśnie dzięki szeroko zakrojonej działalności na uczelniach, w tym tej ambasadorskiej
- tłumaczy Katarzyna Dwórska - Łukasik, Specjalista ds. Employer Brandingu w OSTC. - Przyszli ambasadorzy mogą poznać działanie OSTC od kuchni, rozwinąć swoje umiejętności, poznać managerów największej firmy w tej branży w Polsce, a każde ich działanie jest punktowane.

Współpraca z biznesem w tym wymiarze to cenna nauka dla studentów, zwłaszcza tych, którzy już teraz szeroko udzielają się w organizacjach studenckich. Oprócz tego idealny kandydat to osoba pomysłowa, samodzielna i dobrze zorganizowana, która jest aktywnym użytkownikiem Social Media oraz nie zamyka się na nowe doświadczenia.

Ambasadorzy wspierają firmę w pozyskiwaniu nowych kandydatów u samego źródła, a więc na największych ekonomicznych uczelniach miast, w których OSTC ma swoje oddziały:
w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, na Uniwersytecie Gdańskim, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Łódzkim, Uniwersytecie Ekonomicznym
w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie. Sami za swoje roczne działania otrzymają nie tylko certyfikat, ale także wymienią zdobyte punkty na nagrody.

Rekrutacja na Ambasadora OSTC 2018/2019 rozpoczęła się 16 kwietnia i potrwa przez miesiąc. By wziąć w niej udział wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na fanpage'u polskiego oddziału OSTC: https://www.facebook.com/OSTC-Poland-Careers-in-Trading-1678434595734932/. Tam również znajduje się więcej informacji dotyczących programu.

Program Ambasador OSTC jest prowadzony przez OSTC Ltd. oddział w Polsce i obejmuje uczelnie w 5 miastach:
Warszawa - SGH
Kraków - UEK
Łódź - UŁ
Poznań - UEP
Gdańsk - UG, WSB

Więcej informacji:

FB: OSTC Poland - Careers in Trading
Instagram: OSTC_Poland
Twitter: OSTC Poland - Careers in Trading

data ostatniej modyfikacji: 2018-04-16 13:29:57
Komentarze

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
przeglad_uczelni_boks_220.gif
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Basen Olimpijski - Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
miniatura
 
Polityka Prywatności