www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Praca - artykuły

Powstaje największa Biblioteka Zawodów w Polsce

Dział: praca.studentnews.pl

Co dodaje ludziom skrzydeł w zawodzie? Jak wybór studiów wpływa na resztę życia? Jak źle lub dobrze wybrana praca kształtuje człowieka? Jak podjąć decyzję o karierze poprawnie i świadomie? Nad tymi pytaniami pochyla się również fundacja Impossible, która w tym roku realizuje kolejne działania, by znaleźć na nie odpowiedź. Jednym z nich jest Biblioteka Zawodów, stanowiąca największą część projektu Świadomy Wybór. Jest ona zarazem najbardziej skuteczną metodą uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania odnośnie przyszłej pracy.

Młodzi ludzie często wybierają kierunek studiów ze względu na ładnie brzmiącą nazwę lub kierują się decyzją znajomych. Projekt fundacji ma na celu uświadomienie ich oraz pomoc w znalezieniu takiej pracy, która ich uskrzydli. Następnym krokiem w realizacji tego celu ma być umożliwienie wszystkim osobom targanym przez wątpliwości na rozmowę z przedstawicielami wybranych zawodów w ramach wydarzeń na żywo. Na przełomie listopada i grudnia planujemy zorganizować największą Bibliotekę Zawodów w Polsce. Jest to niecodzienna możliwość "wypożyczenia" sobie przedstawiciela odpowiedniego zawodu, by dowiedzieć się jak to naprawdę jest pracować na danym stanowisku. Ludzie różnych specjalności, od astronauty po , dostępni będą dla każdej osoby, która zechce z nimi porozmawiać.

Każdy może przyczynić się do realizacji tego badania. Osoby pracujące przez wypełnienie ankiety, osoby zainteresowane rezultatami - przez dołączenie do naszego wydarzenia i pomoc w jego dystrybucji. Każdego roku przed tym trudnym wyborem staje ponad 600 000 osób. Większość z nich nie ma dostępu do rzetelnych informacji, razem możemy to zmienić!

Biblioteki Zawodów: Kraków - 24.11.2017, Wrocław - 1.12.2017, Gdańsk - 8.12.2017, Warszawa - 15.12.2017

Badanie rynku pracy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2mnfCtm1vhEaCVL154Qp21YO2jJzEKKNuJiNRladklvmfog/viewform

Wydarzenie Biblioteki Zawodów: https://www.facebook.com/events/354435388337670/

Świadomy Wybór - https://web.facebook.com/wybor.kariery/ , http://impossible.org.pl/projekty/wybor/

Fundacja Impossible - https://web.facebook.com/ImpossiblePL


data ostatniej modyfikacji: 2017-10-02 09:52:59
Komentarze
Tax-Pol-220_1.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
miniatura