Chcesz zostać programistą w 6 tygodni? Nie czekaj, zapisz się na kurs i naucz się kodowania od postaw

Dział: praca.studentnews.pl

Czy wiesz, że wg najnowszego raportu firmy rekrutacyjnej Hays Poland, firmy najczęściej poszukują programistów a średnie wynagrodzenie wynosi ponad 6 tys. brutto? Jeśli więc lubisz pracę przy komputerze, myślisz nad zmianą zawodu lub zdobyciem nowych umiejętności sprawdź ofertę naszych kursów.

Korzystając z innowacyjnej metodologii nauki boot camp uczymy programowania stron internetowych, języków Java i Python od podstaw.

Wystarczy 6 tygodni, a możesz zacząć staż lub pracę jako junior Front-end lub Back-end Developer.

Reaktor PWN to nowy projekt szkoleniowy PWN, który został stworzony z myślą o każdym, kto chciałby pracować w obszarze nowoczesnych technologii.

Obejrzyj animację, dzięki której zrozumiesz i poznasz dlaczego kursy boot camp są tak skuteczne:
zaslepka.png

Dlaczego akurat KURSY REAKTOR?

· organizatorzy mają przygotowane autorskie programy kursów i korzystając z wieloletniego doświadczenia PWN wiedzą, jak nauczać programowania

  • współpraca z pracodawcami i firmami rekrutacyjnymi, np. HAYS Poland. To ułatwi absolwentom rozpoczęcie stażu lub pracy w branży IT
  • podczas kursu uczestnicy programują aplikacje i strony internetowe, tworząc w ten sposób swoje portfolio, niezbędne podczas rozmów kwalifikacyjnych
  • nad przygotowaniem kursów Reaktora czuwała Rada Programowa, złożona z wybitnych naukowców i specjalistów z branży IT.

Czego dokładnie nauczysz się na kursach?

W zależności od tego czy lubisz pracować z wizualną częścią strony internetowej, czy z jej silnikiem, możesz wybrać odpowiedni dla siebie kurs.

Pracując jako Front-end Developer zajmujesz się wizualną częścią stron internetowych, gier, newsletterów, cięciem projektów graficznych do postaci HTML, optymalizacją aplikacji pod kątem SEO, wprowadzaniem responsywności do stron internetowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Back-end to silnik aplikacji, czyli wszystko to, co działa po stronie serwera, ale bez czego aplikacja nie mogłaby wykonywać określonych operacji. Programiści back-end projektują mechanizmy, na podstawie których funkcjonuje cała aplikacja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Chcesz poznać szczegóły?
Dowiedz się więcej

NAPISZ: reaktor@pwn.pl

LUB ZADZWOŃ: tel. kom. 509-630-760, tel. kom. 500-120-159

www.reaktor.pwn.pl
https://www.facebook.com/reaktorPWN/

Partnerzy



data ostatniej modyfikacji: 2017-02-02 14:21:58
Komentarze
Ostatnie:
18.05.2017 22:18
Dodał(a): ~Pawel-programista
Słyszałem o kursach programistycznych realizowanych przez Software Development Academy. Mają opcje szkoleń praktycznie w całej Polsce, do ego jest na ich stronce coś wspomniane o kursach online, jeszcze nie wczytywałem się dokładnie, co i jak, ale gdyby faktycznie tak było że można szkolić się zdalnie, przez Internet a później wręczają certyfikat, to świetna sprawa. Co sądzicie o takiej formie kursów programistycznych? Polecacie? Oni mają bardzo dobre opinie w Internecie.

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
AHE_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Budynek WSB w Poznaniu
miniatura
 
Polityka Prywatności