Opt!Malny Start

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenie OPT!MALNY START z zakresu księgowości, handlu, kadr i płac. Szkolenie odbędzie się 21 kwietnia 2008 roku w godz. 10-15 w Auli II Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej.

Projekt OPT!MALNY START ma na celu aktywną walkę z bezrobociem, poprzez przygotowanie absolwentów i bezrobotnych do aktywnego poszukiwania pracy. Składa się z jednodniowego, bezpłatnego szkolenia z zakresu księgowości, handlu, kadr i płac.

Po szkoleniu będzie można przystąpić również do bezpłatnego egzaminu on-line. Zdany egzamin uprawnia Uczestnika do otrzymania certyfikatu poświadczającego znajomość w/w oprogramowania wraz z kuponem rabatowym, uprawniającym pracodawcę zatrudniającego jego posiadacza do rabatu na zakup CDN OPT!MA. Uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe (płyta CD z ćwiczeniami do samodzielnej nauki) oraz najnowszą wersję demo (płytę instalacyjną) CDN OPT!MA.

Projekt jest adresowany do:

·         studentów ostatnich lat studiów i absolwentów

·         pracowników restrukturyzowanych przedsiębiorstw

·         bezrobotnych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia. Zapisy na szkolenie przyjmujemy drogą e-mailową. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres anna.warych@inkubatory.pl. Szczegółowe informacje pod nr tel. 507 454 348.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to inicjatywa zmierzająca do rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych Polaków. AIP to największa sieć akademickich inkubatorów przedsiębiorczości w Europie, świadczących usługi proinnowacyjne. AIP realizuje projekty społeczne i biznesowe na skalę ogólnopolską i regionalną, gromadzi najwybitniejszych ekspertów młodej przedsiębiorczości oraz rozwija Innowacyjną Gospodarkę w Polsce, by wprowadzać młodych Polaków na przedsiębiorcze tory.

Współorganizatorem szkolenia jest firma Comarch.


ostatnia aktualizacja: 2008-04-16
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)

1 2 | Strona 3 | 4 5 6 7 | Następne z kategorii: Praca » | Zobacz inne kategorie »
Praca - Kawały o pracy

Prezes największej korporacji banków na świecie był w szpitalu. Jeden z wiceprezesów przyszedł go odwiedzić z taką wiadomością:
- Przynoszę Ci najlepsze życzenia od naszego zarządu, abyś prędko wrócił do zdrowia i żył sto lat. To oficjalne postanowienie przeszło większością głosów piętnaści do sześciu, przy dwóch wstrzymujących się.
Wyślij dowcip | Ocena: 4.2 | Oceń!

Kowalski jak zwykle przyszedł spóźniony do pracy i zbiera standardowy ochrzan od szefa:
- Był pan w wojsku, Kowalski?
- Byłem.
- I co tam panu mówił sierżant jak się pan spóźniał?!
- Nic szczególnego... "Dzień dobry, panie majorze"...
Wyślij dowcip | Ocena: 4.2 | Oceń!

Szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych musze kogoś z was
zwolnić.
- Mnie nie, jestem mniejszością i mogę oskarżyć cię o rasizm - szybko
reaguje czarnoskóry pracownik.
- Jestem kobieta, od razu wniosę do sadu sprawę o seksistowskie traktowanie - ostrzega sekretarka.
- Spróbuj mnie zwolnić, to pozwę cię i oskarżę o dyskryminacje ze względu na wiek - wycedził liczący 70 lat kierownik działu.
Wtedy wszyscy spojrzeli na bezbronnego, młodego, białego, zdrowego pracownika. Ten zastanowił się chwilę i wyszeptał:
- Ostatnio wydaje mi się, że jestem gejem...
Polityka Prywatności