Walka o staż w WSZKiPZ

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia zaprasza studentów na staże w laboratoriach chemii, technologii i biotechnologii kosmetyków. O staż mogą ubiegać się studenci końcowych lat studiów, kierunków takich jak chemia, technologia i inżynieria chemiczna, biotechnologia, farmacja, biologia, mikrobiologia itp. Zajęcia odbywają się pod kierunkiem nauczycieli akademickich Uczelni – specjalistów praktyków o ugruntowanej pozycji zawodowej w branży kosmetycznej

Tematyka prac wykonywanych w trakcie stażu jest dostosowywana do umiejętności i zainteresowań studenta, zawsze jednak dotyczy badań stosowanych o istotnym znaczeniu praktycznym. W przypadku publikacji lub praktycznego wykorzystania wyników prac prowadzonych w czasie stażu Uczelnia gwarantuje pełne zabezpieczenie praw autorskich: osobistych i majątkowych stażysty. Najlepsi spośród stażystów otrzymają propozycje realizacji prac dyplomowych na terenie WSZKiPZ, i zniżki na studiach podyplomowych „Wiedza o kosmetykach i chemia kosmetyczna”.

Minimalny okres trwania stażu to 3 miesiące w wymiarze, co najmniej 2 dni w tygodniu.

Istnieje również możliwość odbywania na terenie WSZKiPZ praktyk wakacyjnych.

Dodatkowe informację można uzyskać pod adresem rektorat@wszkipz.pl lub numerem
telefonu 22 635 14 47.

Osoby ubiegające się o staż powinny przesłać CV na adres  rektorat@wszkipz.pl. Z kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Liczba miejsc ograniczona.

ostatnia aktualizacja: 2011-05-10
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Firma zatrudnia nowego dyrektora finansowego, wybrano kilku kandydatów: matematyka, filozofa, ekonomistę i prawnika. Pierwszy na rozmowę kwalifikacyjną do prezesa wchodzi ekonomista:
- Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta prezes.
- No, jeżeli spojrzymy na to pod kątem matematyki to 4, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę zysków korporacyjnych... itp. itd.
- Dziękuję, skontaktujemy się z panem.
Następnie wchodzi filozof:
- Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta znowu prezes.
- Hmmmm, to trzeba by się zastanowić nad symboliką liczby dwa... można by zacząć od kultury antycznej albo nawet hinduizmu... trzeba by też pomyśleć o aspektach znaczenia połączenia obu dwójek... itd. itd.
Kolejny wchodzi matematyk i słyszy to samo pytanie.
- Cztery - odpowiada bez zastanowienia.
Ostatni wchodzi prawnik i na zadane pytanie powoli wstaje, podchodzi do okna, zaciąga żaluzje, zamyka drzwi na klucz. wraca na swoje miejsce, siada, spogląda prezesowi prosto w oczy i pyta:
- A ile ma być?
Polityka Prywatności