Po pracę do Pałacu

20 i 21 kwietnia 2009 w warszawskim Pałacu Kultury odbędą się kolejne Targi Kariery Polska. Jest to jedna z największych imprez tego typu organizowanych w stolicy. W tym roku oprócz bogatej oferty pracy organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje.

targi_kariery_01.jpgImpreza ta adresowana jest przede wszystkim do studentów i młodych absolwentów poszukujących pracy w dużych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach. Organizatorzy, jak co roku przygotowali oferty od kilkudziesięciu wystawców poszukujących młodych, wykształconych pracowników. Ponadto na tegoroczne Targi licznie przybędą także przedstawiciele zagranicznych uczelni, którzy będą pokazywać szanse, jakie niesie ze sobą studiowanie za granicą. Dodatkowo goście targów pracy będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i szkoleniach pomagających w rozwoju kariery.

Na odwiedzinach Targów skorzystają zarówno osoby poszukujące stałej jak i dorywczej pracy. Obok przedstawicieli banków czy dużych korporacji przemysłowych można tam bowiem spotkać osoby z agencji pracy tymczasowej czy wziąć udział w castingu do filmu. Każdy student, który przygotuje na targi komplet dokumentów (CV, listy motywacyjne do wybranych firm) i dobrze się zaprezentuje, może liczyć na ciekawe oferty pracy.

Targi Kariery Polska – gdzie i kiedy?

Warszawa
Pałac Kultury i Nauki
Pl. Defilad 1
wejście od Marszałkowskiej
20 i 21 kwietnia 2009
Godz. 10.00 – 17.00
www.targi-kariery.com


ostatnia aktualizacja: 2009-03-02
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Główny Urząd Ceł postanowił przeprowadzić ankietę wśród celników na temat łapówkarstwa. Jedno z pytań zadawanych przez komisję brzmiało: "Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupić BMW?"
Celnik na polsko- niemieckiej granicy odpowiada:
- Dwa, trzy miesiące.
Celnik na polsko-czeskiej granicy:
- No, z pół roku.
Celnik ze "ściany wschodniej" po dłuższym zastanowieniu:
- Dwa, trzy lata.
Komisja zadziwiona:
- Tak długo?
Celnik ze "ściany wschodniej":
- Chłopaki, nie przesadzajcie, BMW to w końcu duża firma...
Polityka Prywatności