Bezpłatne szkolenie "Negocjacje w biznesie"

20 maja 2008 r. (wtorek) o godzinie 18.15 na Uniwersytecie Ekonomicznym (dawniej Akademia Ekonomiczna) w Pawilonie Sportowym (sala nr 6) odbędzie się kolejne szkolenie skierowane głównie do studentów wszystkich krakowskich szkół wyższych, zatytułowane „Negocjacje w biznesie”.

Spotkanie poprowadzi Paweł Jarosz - wieloletni menedżer największych polskich firm branży IT.

Szkolenie jest bezpłatne i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać, a odbędzie się w ramach cyklu „Kurs na biznes. Praktyczna wiedza o biznesie” organizowanego przez Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club, w którym Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie pełni rolę partnera.

Wśród uczestników szkolenia zostaną rozlosowane książki o tematyce biznesowej.

Na zakończenie niespodzianka dla wszystkich zainteresowanych pracą w telewizji internetowej.

Więcej informacji na stronie www.cibie.pl w dziale Aktualności.
 

ostatnia aktualizacja: 2008-05-19
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Różnice między Tobą i Twoim szefem:
- Kiedy robisz coś długo, jesteś powolny.
- Kiedy twój szef robi coś długo, jest skrupulatny.
- Kiedy czegoś nie zrobisz, jesteś leniwy.
- Kiedy twój szef czegoś nie zrobi, jest zbyt zajęty.
- Kiedy popełniasz błędy, jesteś idiotą.
- Kiedy twój szef popełnia błędy, jest tylko człowiekiem.
- Kiedy robisz coś, czego nie kazano ci zrobić, wykraczasz poza zakres swoich obowiązków.
- Kiedy robi to twój szef, wykazuje się inicjatywą.
- Kiedy zapominasz o jakiejś zasadzie etykiety jesteś chamski.
- Kiedy twój szef zapomina o kilku, jest oryginalny.
- Kiedy podlizujesz się szefowi, jesteś wazeliniarzem.
- Kiedy twój szef podlizuje się swojemu szefowi, jest dobrym współpracownikiem.
- Kiedy w godzinach pracy opuszczasz biuro, urywasz się z pracy.
- Kiedy twój szef urywa się z pracy, załatwia ważne interesy.
Polityka Prywatności