Dni Kariery 2008

Strona www: www.dnikariery.pl

Dni Kariery dają studentom i firmom możliwość spotkania się, wymiany informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Na co dzień te dwie grupy nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu. Odbywa się on w większości drogą internetową lub przez pośredników.

Na targach jednak każdy student może porozmawiać z przedstawicielami największych firm międzynarodowych i ogólnopolskich. Każdy może też zapytać jak funkcjonują, czego wymagają i jak wyglądają warunki pracy. Dzięki Targom studenci i firmy stają się dostępnymi dla siebie partnerami.

Edycje lokalne Dni Kariery 2008 odbędą się w następujących terminach:

26 lutego - Wrocław
27 lutego - Katowice
28 lutego – Kraków                             
10 marca – Łódź                                         
13 marca – Poznań                          
31 marca – Lublin        
1 kwietnia – Warszawa

Szczegóły na www.dnikariery.pl 


ostatnia aktualizacja: 2008-03-05
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Do właściciela klubu go-go przychodzi dziewczyna:
- Ja w sprawie ogłoszenia, chciałabym się zatrudnić.
- Tańczyłaś już?
- Trochę, w szkole.
- Pokaż cycki.
Dziewczyna bez zbędnych ceregieli podnosi bluzkę.
- Dobra, wejdź na podest i zatańcz przy rurce.
Po czterdziestu minutach wygibasów:
- Nie nadasz się, za mało, ten, wyrazu.
- A ja jeszcze na komputerze umiem.
- Co tu ma komputer do rzeczy?
- Bo ja bym chciała w księgowości pracować.
Polityka Prywatności