III edycja Dni Reklamy

Już po raz trzeci Studenckie Koło Naukowe Psychologii Ekonomicznej „Moderator” organizuje na Wydziale Psychologii UW konferencję naukową poświęconą zagadnieniom związanym z szeroko rozumianą reklamą.

Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 maja (piątek i sobota). Podobnie jak w latach poprzednich będzie podzielona na dzień „wykładowy” i „warsztatowy”. W odróżnieniu jednak od minionych edycji tym razem skupiamy się na kreatywnym, nie strategicznym aspekcie procesu reklamotwórczego.

W programie wykłady prowadzone przez najbardziej znanych i uznanych praktyków i teoretyków reklamy, konkurs na projekt reklamy społecznej, warsztaty, dyskusje, nagrody i wszystko co jeszcze przyjdzie nam do głowy.

Wszelkie szczegóły dotyczące programu oraz konkursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej SKNPE Moderator:
http://www.psychologia.pl/moderator/dni_reklamy/

Zapraszamy serdecznie!!

Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Ekspert wydajności zakończył swój wykład słowami ostrzeżenia:
- Musicie uważać, jeśli będziecie chcieli zastosować te rady w domu.
- Dlaczego? - spytał ktoś z sali.
- Obserwowałem latami przyzwyczajenia mojej żony. Przemierzała wiele razy drogę między lodówką, kuchenką, stołem i szafkami, zawsze niosąc jedną rzecz w tym czasie. Pewnego dnia powiedziałem jej:
- Kochanie, może będziesz nosić po kilka rzeczy na raz?
- Czy to zaoszczędziło jej czasu? - pyta facet z sali.
- Tak - odpowiedział ekspert - Zazwyczaj przygotowanie obiadu zabierało jej pół godziny, teraz ja robię to w 10 minut...
Polityka Prywatności