Festiwal "1 MINUTA"

XIII Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Jedna Minuta” odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie w dniach 18 - 20 maja 2007 (po raz drugi w tym mieście).

Aby wziąć udział w Konkursie, trzeba nadesłać film jednominutowy (łącznie z napisami na początku i końcu filmu) do 5 maja b.r., na adres głównego organizatora - Fundacji "Filmowiec" w Poznaniu. Filmy, po wstępnej kwalifikacji, będą ocenianie przez specjalistyczne Jury. Widzowie również będą mieli wpływ na skład puli finałowej, wytypują dziesięć najlepszych filmów. Do tego jurorzy zgłoszą "swoją dziesiątkę". Tak więc w finale 19 maja, zobaczymy od 10 do 20 filmów.

Jurorzy, z tej właśnie finałowej grupy filmów, przyznają w tajnych obradach, następujące nagrody: Pierwsza - 3000 zł, Druga - 2000 zł, Trzecia - 1000 zł, a także trzy wyróżnienia po 500 zł każde oraz wyróżnienia rzeczowe (wszystkie wartości nagród podajemy brutto).

Wstęp na pokazy konkursowe dla widzów jest wolny. Zapraszamy.

więcej informacji: www.jednaminuta.pl

Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Główny Urząd Ceł postanowił przeprowadzić ankietę wśród celników na temat łapówkarstwa. Jedno z pytań zadawanych przez komisję brzmiało: "Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupić BMW?"
Celnik na polsko- niemieckiej granicy odpowiada:
- Dwa, trzy miesiące.
Celnik na polsko-czeskiej granicy:
- No, z pół roku.
Celnik ze "ściany wschodniej" po dłuższym zastanowieniu:
- Dwa, trzy lata.
Komisja zadziwiona:
- Tak długo?
Celnik ze "ściany wschodniej":
- Chłopaki, nie przesadzajcie, BMW to w końcu duża firma...
Polityka Prywatności