Praca na Live Chat - zarobki 3000 - 5000 USD

Strona www: www.i-models.info

Zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy dziewczyn do pracy w charakterze modelek internetowych na amerykanskich portalach Live Video Chat. To jest łatwe i nie wymagajace wiele wysilku zajecie, ktore moze stac sie swietnym zrodłem dochodow.

Zarabiasz pieniądze rozmawiając na czacie z klientami naszych stron - jednocześnie pozując przed kamerą internetową. Nie wychodzac z domu możesz zarabiac nawet kilka tysięcy dolarow miesięcznie. Oferujemy pracę na najwiekszym i najpopularniejszym na swiecie portalu Live Video Chat. Srednie miesieczne zarobki to $3000 do $5000 – jednak najlepsze dziewczyny pracujace u nas zarabiaja nawet do $20000. Placimy nawet do $2.5 za minute.

Tylko z www.i-models.info pracujesz kiedy tylko masz na to ochote i wysokosc zarobkow zalezy tylko od Ciebie. Na naszym czacie mozesz pracowac tylko w wolnych chwilach i zarabiac wiecej, niz w jakiejkolwiek innej pracy. Pieniadze otrzymujesz przelewem na swoje konto bankowe co 2 tygodnie. Tylko na naszym Portalu mozesz ustawic blokade uzytkownikow pochodzacych z Polski.


Prace mozesz zaczac z dnia na dzien. Od razu po rejestracji mozesz rozpoczac prace i zarabianie naprawde duzych pieniedzy. Warto sprobowac - To nic nie kosztuje.

Wiecej informacji na stronie internetowej: http://www.i-models.info

dodane przez imodels


ostatnia aktualizacja: 2009-03-08
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Firma zatrudnia nowego dyrektora finansowego, wybrano kilku kandydatów: matematyka, filozofa, ekonomistę i prawnika. Pierwszy na rozmowę kwalifikacyjną do prezesa wchodzi ekonomista:
- Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta prezes.
- No, jeżeli spojrzymy na to pod kątem matematyki to 4, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę zysków korporacyjnych... itp. itd.
- Dziękuję, skontaktujemy się z panem.
Następnie wchodzi filozof:
- Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta znowu prezes.
- Hmmmm, to trzeba by się zastanowić nad symboliką liczby dwa... można by zacząć od kultury antycznej albo nawet hinduizmu... trzeba by też pomyśleć o aspektach znaczenia połączenia obu dwójek... itd. itd.
Kolejny wchodzi matematyk i słyszy to samo pytanie.
- Cztery - odpowiada bez zastanowienia.
Ostatni wchodzi prawnik i na zadane pytanie powoli wstaje, podchodzi do okna, zaciąga żaluzje, zamyka drzwi na klucz. wraca na swoje miejsce, siada, spogląda prezesowi prosto w oczy i pyta:
- A ile ma być?
Polityka Prywatności