Policja znowu rekrutuje

Rozpoczyna się nowa rekrutacja do policji. Tym razem ulg dla kobiet nie przewidziano. Policja przyjmie w swoje szeregi: 9 maja 2006 r. - 1040 osób, 28 sierpnia 2006 r. - 1840 osób, 21 listopada 2006 r. - 1940 osób. Podania o przyjęcie do służby można skłądać do 31 lipca.

Kandydat do pracy w Policji powinien mieć co najmniej średnie wykształcenie i świadectwo, że nie był karany. Powinien też mieć dobrą kondycję. Kandydatów czekają sprawdziany: test z wiedzy ogólnej, egzamin sprawnościowy, test psychologiczny, rozmowa i badania lekarskie. Ubiegający się o pracę w policji mężczyźni muszą mieć ponad 175 cm wzrostu, panie mogą być o 5 cm niższe.

 

Zainteresowani pracą  mogą zgłaszać się do Komend Wojewódzkich Policji do 31 lipca 2006 roku.

 

Więcej informacji o tegorocznej rekrutacji na stronie: http://www.policja.pl/rekrutacja

 

Źródło: http://www.serwiskariery.pl/

 


Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Historyjka jest o tym, jak to w pewnej firmie wprowadzono książkę spóźnień i trafiło na najwartościowszego pracownika, który miał parę lat do emerytury i zawsze się spóźniał...
- "Przyczyna spóźnienia: obudziłem się o godzinie 06:30. Umyłem się, wróciłem do pokoju, spojrzałem na żonę i dostałem erekcji. W moim wieku takiej okazji nie można zmarnować."
- "Działania podjęte w celu minimalizacji spóźnienia: zrezygnowałem ze śniadania." To już wiecie, jak się tłumaczyć ze spóźnienia ;-))))
Polityka Prywatności