ZaGRAJ o Staż

Strona www: www.grasz.pl/

200 płatnych praktyk oraz szkolenia, kursy językowe i studia podyplomowe to nagrody w konkursie "Grasz o staż" organizowanym przez PricewaterhouseCoopers i "Gazetę Wyborczą". Konkurs jest skierowany do studentów III, IV i V roku oraz absolwentów do 30. roku życia. Osoby, które chcą wziąć w nim udział, mogą do 4 kwietnia zgłaszać się poprzez stronę internetową www.grasz.pl.

W pierwszym etapie konkursu należy rozwiązać jedno, dwa lub trzy zadania z listy (do wyboru) i dołączyć rozwiązania do formularza zgłoszeniowego znajdujący się na stronie konkursu. Specjaliści ocenią nadesłane rozwiązania. W drugim etapie konkursu czeka rozmowa kwalifikacyjna u fundatorów praktyk. Na każdą rozmowę trafia 3-5 uczestników konkursu.

 

Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą na przełomie maja i czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 23 czerwca 2006 roku.

 

Źródło: http://www.serwiskariery.pl/


Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Historyjka jest o tym, jak to w pewnej firmie wprowadzono książkę spóźnień i trafiło na najwartościowszego pracownika, który miał parę lat do emerytury i zawsze się spóźniał...
- "Przyczyna spóźnienia: obudziłem się o godzinie 06:30. Umyłem się, wróciłem do pokoju, spojrzałem na żonę i dostałem erekcji. W moim wieku takiej okazji nie można zmarnować."
- "Działania podjęte w celu minimalizacji spóźnienia: zrezygnowałem ze śniadania." To już wiecie, jak się tłumaczyć ze spóźnienia ;-))))
Polityka Prywatności