Forum Dni Negocjacji IV

W dniach 8 - 10 maja 2007 Poznań stanie się miejscem spotkania światowej sławy specjalistów, przedstawicieli świata nauki, praktyków z przedsiębiorstw oraz polskich i zagranicznych firm szkoleniowych, a także studentów - pasjonatów negocjacji oraz tych, którzy dopiero zapoznają się z tą tematyką.

Naszym celem jest umożliwienie im wzajemnej wymiany doświadczeń oraz podnoszenie kompetencji, nie tylko w zakresie negocjacji i komunikacji interpersonalnej, ale również motywacji, automotywacji oraz przywództwa.


Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Ekspert wydajności zakończył swój wykład słowami ostrzeżenia:
- Musicie uważać, jeśli będziecie chcieli zastosować te rady w domu.
- Dlaczego? - spytał ktoś z sali.
- Obserwowałem latami przyzwyczajenia mojej żony. Przemierzała wiele razy drogę między lodówką, kuchenką, stołem i szafkami, zawsze niosąc jedną rzecz w tym czasie. Pewnego dnia powiedziałem jej:
- Kochanie, może będziesz nosić po kilka rzeczy na raz?
- Czy to zaoszczędziło jej czasu? - pyta facet z sali.
- Tak - odpowiedział ekspert - Zazwyczaj przygotowanie obiadu zabierało jej pół godziny, teraz ja robię to w 10 minut...
Polityka Prywatności