Pracodawcy Na Czatach

Czy można dostać pracę po godzinie rozmowy na czacie? Na pewno warto spróbować.

Od 13 do 17 października br. na stronie internetowej www.targi.pracuj.pl 114 pracodawców będzie prezentować swoje oferty pracy i czekać na kandydatów na czatach.

Wirtualne Targi Pracy Pracuj.pl to prezentacje 114 pracodawców z całej Polski zebranych w 20 pokojach branżowych, do których dostęp ma każdy użytkownik Internetu. WTP to również możliwość porozmawiania z przedstawicielami firm na 56 czatach oraz forach.

Informacje z pierwszej ręki
Na kandydatów czekają prezentacje, porady dotyczące rekrutacji, wypowiedzi pracowników, filmy pokazujące specyfikę pracy i działalność wybranych firm oraz czaty z pracodawcami.  

Bardzo skutecznym sposobem pozyskania informacji na temat firmy, zatrudnionych w niej pracowników, panującej atmosfery, a także procesu rekrutacji i wakatów jest zapoznanie się z profilem firmy na Wirtualnych Targach Pracy Pracuj.pl.

Do wygrania praca i… aparat cyfrowy
Dodatkową atrakcją targów są trzy konkursy. W każdym z nich wygrać można cyfrowy aparat fotograficzny SONY DSC-W170. Konkursy związane będą z prezentacjami trzech firm: PricewaterhouseCoopers, Vestas i Żagiel. Zwycięzcy wyłonieni zostaną spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe dotyczące każdej z tych firm.

Organizatorem targów jest Grupa Pracuj, właściciel portalu Pracuj.pl. Sponsorami VIII Wirtualnych Targów Pracy Pracuj.pl są firmy: Alior Bank SA, Atrem S.A., Eaton Corporation, Grupa InterCadr Sp. z o.o., Grupa Kolastyna SA, Grupa Pracuj Sp. z o.o., Hitachi Data Systems (Polska) Sp. z o.o., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Oddział w Zielonej Górze , Sabre Holdings Polska Sp. z o.o., TietoEnator Polska Sp. z o.o., Trevira Polska Sp. z o.o. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły „Personel i Zarządzanie”, „Gazeta Prawna”, „Brief”, „Dlaczego”, „Semestr” oraz portale: Studentnews.pl, Korba.pl, Wp.pl.

www.targi.pracuj.pl  


ostatnia aktualizacja: 2016-09-02
Komentarze
Trochę humoru przed pracą:)
Różnice między Tobą i Twoim szefem:
- Kiedy robisz coś długo, jesteś powolny.
- Kiedy twój szef robi coś długo, jest skrupulatny.
- Kiedy czegoś nie zrobisz, jesteś leniwy.
- Kiedy twój szef czegoś nie zrobi, jest zbyt zajęty.
- Kiedy popełniasz błędy, jesteś idiotą.
- Kiedy twój szef popełnia błędy, jest tylko człowiekiem.
- Kiedy robisz coś, czego nie kazano ci zrobić, wykraczasz poza zakres swoich obowiązków.
- Kiedy robi to twój szef, wykazuje się inicjatywą.
- Kiedy zapominasz o jakiejś zasadzie etykiety jesteś chamski.
- Kiedy twój szef zapomina o kilku, jest oryginalny.
- Kiedy podlizujesz się szefowi, jesteś wazeliniarzem.
- Kiedy twój szef podlizuje się swojemu szefowi, jest dobrym współpracownikiem.
- Kiedy w godzinach pracy opuszczasz biuro, urywasz się z pracy.
- Kiedy twój szef urywa się z pracy, załatwia ważne interesy.
Polityka Prywatności