Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Praca za granicą

źródło: CBOP (urzędy pracy, agencje)

Archiwum
2016-04-29
Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!
2015-06-30 09:00
Witamy i zapraszamy do naszej Agencji Au-pair. Agencja nasza specjalizuje sie w posrednictwie i organizacji wyjazdow polskich Au-pair. W danym momencie mamy kilka rodzin, ktore czekaja na odpowiednia opiekunke dla swoich pociech. Zajrzyj na nasza strone internetowa, mamy tam w dziale polskim wszystkie informacje co do programu, jego zasad, przebiegu i doboru odpowiedniej rodziny goszczacej.

Agencja nasza działa zgodnie z Międzynarodowym Programem Au-pair, dba o bezpieczeństwo kandydatki pod
2013-06-23
Rodzina niemiecka poszukuje Au-pair do 2 dzieci (chlopiec 4,dziewczynka2 latka) na okres 12 miesiecy.
Do szkoly Au-pair moze uczeszczac nawet 2-3 razy w tygodniu. Rodzina oplaca czesciowo kurs jezykowy oraz pomoze w jego wyborze i zameldowaniu do szkoly.
Mozliwosc uczestniczenia w roznych atrakcjach takich jak kino, disco, wyjscia do kawiarni czy wydarzenia kulturowe. Organizujemy rowniez wycieczki Au-pair (poszczegolne miasta w Niemczech jak rowniez Paryz, Wieden, Rzym, Praga i wiele innyc
2013-06-23
Opis rodziny: Rodzina polsko-niemiecka poszukuje Au-pair do 3 dzieci (chlopcy 4,6 i 10 lat) na okres 12 miesiecy.
Do szkoly Au-pair moze uczeszczac nawet 2-3 razy w tygodniu. Rodzina oplaca calkowicie kurs jezykowy oraz pomoze w jego wyborze i zameldowaniu do szkoly.
Mozliwosc uczestniczenia w roznych atrakcjach takich jak kino, disco, wyjscia do kawiarni czy wydarzenia kulturowe. Organizujemy rowniez wycieczki Au-pair (poszczegolne miasta w Niemczech jak rowniez Paryz, Wieden, Rzym, Praga
2013-01-04
Rodzina niemiecka poszukuje Au-pair do 1 dziecka (dziewczynka 7 lat) do Niemiec na okres 12 miesiecy ze znajomoscia jezyka angielskiego (znajomosc j.niemieckiego moze byc na poziomie podstawowym) jak rowniez z prawem jazdy. Wiecej informacji jak rowniez zasady programu Au-pair uzyskasz na stronie naszej agencji lub piszac bezposrednio na
Nie pobieramy oplat za posrednictwo, wszystkie koszty z tym zwiazane pokrywa rodzina goszczaca.
2012-09-01
Rodzina niemiecka z okolicy Koblenz szuka od wrzesnia Au-pair. Rodzina ma 2 dzieci (dziewczynka 2 latka i chlopiec 5 miesiecy). Rodzina posiada stadnine koni, Au-pair chetnie moze z tego rodzaju sportu korzystac.
Wymagana znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikacyjnym.
Obowiazuja zasady Programu Au-pair.
2012-05-14
Rodzina niemiecka z Dortmundu szuka polskiej Au-Pair.
2011-07-14
Młoda i pełna życia hiszpańska rodzina z 2 dzieci poszukuje Au Pair. Rodzice zapraszają au pair na wspólne wakacje, przygotowują Tobie ładnie urządzony pokój na poddaszu.
2011-06-03
Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. .Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork -10 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
2011-05-19
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wyjazdami edukacyjnymi w ramach programu Au-Pair, do zapoznania sie z naszą ofertą.
Nie pobieramy opłat za pośrednictwo!!!
2011-06-02
Program au pair na terenie południowej Francji
2011-04-22
Sympatyczna, czteroosobowa rodzina z Hiszpanii zaprasza do siebie od maja Au Pair. Rodzice potrzebują pomocy Au Pair przy dwójce swoich dzieci w wieku 7 lat (dziewczynka) i 3 latka (chłopiec). Mama pracuje w banku, tato jest pilotem wycieczek.
2011-05-01
Idealna oferta dla osoby chcącej połączyć wyjazd wakacyjny z nauką języka obcego. Sympatyczna rodzina ze słonecznej Hiszpanii przyjmie do siebie Au Pair na okres wakacji. Rodzice potrzebują pomocy Au Pair w opiece nad ośmioletnią córeczką i trzyletnim chłopcem. Mama jest fizjoterapeutką, a tato jest policjantem.
2011-04-28
Wyjedź jako Au Pair na 4 miesiące do Hiszpanii i przeżyj niezapomniane chwile ucząc się języka angielskiego i opiekując się dziećmi. Rodzice z El Puerto serdecznie zapraszają do siebie Au Pair, która lubi dzieci i chciałaby być starszą siostrą dla trójki ich pociech. Do głównych zadań Au Pair będzie należało spędzanie czasu z dziećmi na plaży. Rodzina zatrudnia sprzątaczkę. Mama jest psychologiem.
2011-04-07
Sympatyczna, czteroosobowa rodzina z Wielkiej Brytanii zaprasza do siebie Au Pair na okres wakacyjny. Jest to wspaniała szansa na doskonalenie swojego języka angielskiego. Rodzice potrzebują pomocy Au Pair przy dwójce swoich synków w wieku 3 i 4 latka. Rodzice prowadzą hotel bed & breakfast.
2011-04-06
Niezapomniane wakacje w pięknej stolicy Włoch. Idealna oferta dla osoby chcącej podszkolić swój język angielski w okresie wakacyjnym. Miła rodzina z Rzymu przyjmie do siebie od lipca Au Pair, która pomoże w opiece nad trójką dzieci oraz drobnych pracach domowych. Mama jest psychologiem a tato pracuje w firmie budowlanej.
2011-03-21
Agencja Pracy Koncepcja poszukuje mother’s help, czyli doświadczonej opiekunki do dzieci, która wesprze rodzinę w opiece nad dziećmi oraz w pracach domowych
2011-03-24
Wraz z amerykańską firma partnerską mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę dla osób, które chciałyby spędzić rok lub dłużej w USA jako Au Pair w rodzinie amerykańskiej.
2011-03-15
Idealna oferta dla osoby lubiącej poznawać nowe kraje i zdobywać nowe doświadczenie. Sympatyczna rodzina z Irlandii szuka wesołej Au pair do pomocy w opiece nad dwójką dzieci ( chłopcy w wieku 4 latka i roczek ). Mama jest księgową a tato informatykiem.
2011-05-30
Sympatyczna rodzina z 1 dzieckiem poszukuje Au Pair na okres wakacji. Połącz wakacyjną podróż z możliwością doskonalenia umiejętności językowych. Mama prowadzi własną firmę, tato pracuje w kancelarii.
2011-05-30
Rodzina z miasta Cadiz, z 2 dzieci zaprasza Au pair na okres 3 miesięcy. Rodzina poszukuje Au pair, która lubi spędzać czas z dziećmi na plaży. Cadiz to przepiękne, najstarsze hiszpańskie miasto, posiadające jedne z piękniejszych plaż w kraju. To idealne miejsce na spędzenie wakacji i podszlifowanie umiejętności językowych.
2011-03-09
Dla naszego brytyjskiego Klienta, szkoły specjalnej oraz internatu dla autystycznych dzieci i młodzieży w wieku 4 - 19 lat, pilnie poszukujemy: Specjalistów z zakresu pedagogiki specjalnej do pracy w charakterze opiekunów - Residential Support Workers.
2011-02-15
Rodzina ze Stuttgartu w Niemczech poszukuje Au Pair, do opieki nad 2 dzieci. Rodzice potrzebują Twojej pomocy przy dzieciach od zaraz i zapraszają Cię na okres 6 do 12 miesięcy. Dzieci są w przedszkolu i szkole od 8.00 do 16.00. Mama pracuje w szkole, tata ma warsztat samochodowy.
2011-02-14
Rodzice 2 dzieci poszukują au pair, czyli opiekunki, która kreatywnie zorganizuje czas wolny ich dzieciom. Mama pracuje jako tłumacz przysięgły, tato jest dziennikarzem.
2011-02-15
Firma Carainternational poszukuje chętnych do pracy z dziećmi na terenie Irlandii w charakterze Au Pair.
2011-02-15
Poszukujemy opiekunki do 2 małych dzieci w polsko - irlandzkiej rodzinie.
2011-02-16
Idealna oferta dla osoby pragnącej podszkolić swój język i chcącej poznać nowy kraj. Rodzina z Irlandii mieszkająca w pięknej okolicy, w domu z basenem poszukuje ciepłej i serdecznej Au Pair dla swojego dziecka. Dziecko spędza czas w szkole od godz. 9 do 15. Rodzice prowadzą sklep spożywczy niedaleko domu, są zawsze w okolicy i są zawsze do dyspozycji Au pair.
2011-02-15
Rodzina z Sewilli w Hiszpanii poszukuje Au Pair, czyli opiekunki do dzieci. Dzieci chodzą do szkoły do godz. 15.00. Rodzice prowadzą rodzinną kafejkę. W okolicy jest bardzo dużo innych Au Pairs.
Wiek 3 dzieci: 4, 11, 14 lat. Rodzice potrzebują Twojej pomocy przy dzieciach od zaraz i zapraszają Cię na okres 6 do 12 miesięcy.
2011-02-15
Rodzina z Walencji poszukuje au pair do 2 dzieci. Rodzice są muzykami.
2011-02-15
Hiszpańska rodzina z trójką wesołych i grzecznych dzieci zaprasza do siebie au pair. Rodzina aktywnie spędza czas, lubi wycieczki rowerowe oraz wypady na basen. Mama jest instruktorką tańca flamenco, tato jest biznesmenem.
2011-02-15
Idealna oferta dla osoby chcącej pogłębiać swoje umiejętności językowe w przepięknym i nowoczesnym Londynie. Rodzice poszukują au pair do opieki nad 2-letnim synkiem. Rodzice są lekarzami.
2011-02-19
Idealna oferta wyjazdu edukacyjnego dla osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego. Wyjazd do przepięknej Austrii. Sympatyczna polsko-austriacka rodzina z Wiednia poszukuje ciepłej i serdeczniej au pair z Polski. Mama jest prawnikiem, tato skończył medycynę, pracuje w firmie farmaceutycznej.
2011-02-21
Polska rodzina poszukuje osoby, która pomoże rodzicom w opiece nad ich nowonarodzonym dzieckiem, jak również zajmie się domem. Rodzina w marcu wyprowadza się do Szwajcarii i chciałaby, aby opiekunka wyjechała wraz z nimi. Mile widziana osoba lubiąca aktywnie spędzać czas, dla której częste podróżowanie wraz z rodziną nie będzie problemem.
2010-10-01
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do działu Planowania i Wsparcia w Holandii na stanowisku:
Opiekun (m/k) (pełen etat, praca na terenie Holandii).
2010-06-01
Chcesz zostać Au Pair? Zgłoś się do nas! Poszukujemy kandydatki na stanowisko opiekunki do dzieci dla rodziny w Austrii.
2010-06-04
Non-stop praca dla opiekunek na terenie całej Austrii.
2010-01-24 23:10
WOLNOSC KOBIET ZACZYNA SIE OD EKONOMII
2010-04-01
RNA or RGN Level 1 required. Applicants must be RGN, RN or RMN qualified. You will be responsible for looking after the well being of residents within a nursing home. Du. Successful applicants are required to provide an enhanced disclosure.
2010-03-05
RNA or RGN Level 1 required. This Local Employment Partnership employer shares information about new starters with Jobcentre Plus for statistical purposes only. See www.. Duties will include providing nursing care for elderly people in a care home, administration of medication and to work alongside a care assistant.
2010-03-01
This Local Employment Partnership employer shares information about new starters with Jobcentre Plus, for statistical purposes only.
2010-02-15
Paediatric Nurses Location: Ireland Paediatric Nurses urgently required for hospitals in Ireland. Preference is given to nurses with experience but applications from nurses without experience are also welcome Good English essential.
2009-12-24 00:00
Candidates MUST have previous experience. Awareness of health, safety and hygiene is essential. Candidate must be both mentally and physically suitable. Ability to organise and work off own initative.
2009-11-10 00:00
RNA or RGN Level 1 required. Craegmoor Healthcare, Avondale Motherwell, Scotland Your duties and responsibilities: "Assist medical doctors and preparing residents for . Apply dressings and provide treatment "Plan rotas and support and train other team members "Advise on nursing care, disease prevention and nutrition "Liaises with Home Manager with any issues You will be NMC registered and possess evidence of continued professional development.
2009-09-22
Doctors are employed for the period of 3-6 months by our partner, and they work in NHS or private hospitals throughout the UK. After that period they may start working for NHS or a private hospital directly - it is up to the doctors.
2009-09-22
Doctors are employed for the period of 3-6 months by our partner, and they work in NHS or private hospitals throughout the UK. After that period they may start working for NHS or a private hospital directly - it is up to the doctors.
2009-09-22
Doctors are employed for the period of 3-6 months by our partner, and they work in NHS or private hospitals throughout the UK. After that period they may start working for NHS or a private hospital directly - it is up to the doctors.
2009-10-27
LSJ rozpoczyna projekt rekrutacji pielęgniarek do Belgii do pracy w domach seniorów. Pracodawca zapewnia pomoc we wszelkich procedurach związanych z nostryfikacją dyplomu, bezpłatne tłumaczenia dokumentów oraz bezpłatny kurs języka niderlandzkiego.
2009-06-15
Kończysz właśnie szkołę średnią lub studia??? A może chcesz zrobić sobie przerwę biorąc urlop dziekański??? Bycie Au Pair to niepowtarzalna szansa na zdobycie nowego doświadczenia zawodowego, praktyczną naukę języka w jego naturalnym środowisku.
2009-05-30
Rodzina z Crosshaven w Irlandii, mieszkająca blisko plaży, poszukuje opiekunki do 2 dzieci.
2009-05-30
Pilnie poszukuję opiekunki dla 8-miesięcznego chłopczyka od czerwca br. w Lyonie, we Francji.
2009-06-01
Agencja Pracy Koncepcja oferuje wyjazd edukacyjny dla Au Pair plus od czerwca na 1 rok. Rodzina ze Szkocji, Stirlingshire, poszukuje opiekunki do 3 dzieci: Sarah 11 lat, Andrew 9 lat, Cameron 2 latka.
2009-05-15
Agencja Pracy Koncepcja posiada ofertę wyjazdu edukacyjnego do Londynu na okres 12 miesięcy. Rodzina z Londynu poszukuje opiekunki do 2 dzieci. Wiek dzieci: 3 i 7 lat.
2009-07-15
Agencja Artrecruitment z Katowic poszukuje osób chetnych do odbycia platnych praktyk w Hotelach na terenie Wielkiej Brytanii.
2009-07-15
Agencja Artrecruitment z Katowic poszukuje osób chetnych do odbycia platnych praktyk w Hotelach na terenie Anglii.
2009-05-15
Dzieki wieloletniemu doswiadczeniu w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do wszystkich krajów Unii Europejskiej, staramy sie sprostac oczekiwaniom kazdego kandydata, traktujac kazda aplikujaca osobe indywidualnie. Przyjmujemy aplikacje od osób z calej Polski. W naszych biurach zatrudnione sa osoby o pobytach zagranicznych, które moga opowiedziec o wlasnych doswiadczeniach. Zapewniamy ze to skuteczny, najtanszy i szybki sposób nauki jezyków obcych. Wyjazd na przelomie czerwiec lipiec na 1 rok.
2009-07-15
Poszukujemy opiekunki do dziecka / pomocy domowej.
0000-04-30 00:00
Agencja Pośrednictwa Pracy Koncepcja poszukuje osoby do opieki nad 3 dzieci. Wiek dzieci: 3, 6, 8 lat. Majorka, wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym. Rodzina potrzebuje au pair od 15 czerwca do 30 września 2009 roku.
2009-04-30
Praca w charakterze AuPair+ na dogodnych warunkach, wysokie wynagrodzenie.
2009-04-18 10:05
Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku Niania. Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo w znalezieniu pracy. Koncepcja jest prężnie działającą Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy o nr: 1926/1b, 1926/1a, 1926/3. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie za granicą. Przyjmujemy aplikacje osób z całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopaso
2009-04-18 10:05
Agencja Pośrednictwa Pracy Koncepcja posiada obecnie oferty pracy dla mother s help, czyli doświadczonej opiekunki do dzieci. Miejsce pracy Anglia. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie za granicą. Przyjmujemy aplikacje od osób z całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: nr 1926/1b, 1926/1a, 1926/3.
2009-04-18 10:05
Koncepcja posiada ofertę wyjazdu edukacyjnego do Anglii dla Au Pair plus, czyli doświadczonej opiekunki do dzieci. Miejsce pracy: Southampton, Anglia. Wyjazd w połowie maja b.r. Rodzina poszukuje au pair do opieki nad 4 dzieci, w wieku: 1, 3, 6 i 8 lat.
2009-04-18 10:05
Agencja Pośrednictwa Pracy Koncepcja poszukuje osoby do opieki nad 3 dzieci. Wiek dzieci: 3, 6, 8 lat. Miejsce pracy: Majorka, wyspa hiszpańska na Morzu Śródziemnym. Rodzina potrzebuje au pair od 15 czerwca do 30 września 2009 roku.
2009-04-18 10:05
Agencja Pracy Koncepcja poszukuje, dla niemiecko - włoskiej rodziny z Niemiec, 2 opiekunek do 4 dzieci. Miejsce pracy: Freiburg, Niemcy. Rodzina oferuje: darmowe wyżywienie, zakwaterowanie, miesięczne kieszonkowe 260 Euro dla każdej au pair. Wymagania: wiek od 21 roku życia, podstawowa znajomość j. niemieckiego, dobry kontakt z dziećmi.
2009-04-18 10:05
Niepowtarzalna oferta pracy, w ramach wyjazdu edukacyjnego do Niemiec dla au pair. Przyjmujemy zgłoszenia tylko do 25 marca! Niemiecko polska rodzina pilnie poszukuje opiekunki do 2 dzieci w wieku: Theodor 4 latka i Theresa 2,3 latka. Rodzina mieszka w dużym domu na przedmieściach Waltrop w Niemczech. Miejscowość jest oddalona 10 min. od miasta Dortmund. Matka jest Polką a ojciec Niemcem. Rodzina jest bardzo przyjazna. Dzieci są pełne temperamentu, radości i humoru.
2009-05-04
Praca na stanowisku pielęgniarki w renomowanych domach opieki w różnych lokalizacjach na terenie UK (możliwość wyboru rejonu). Rekrutacja telefoniczna (rozmowa z agentem brytyjskim) LUB spotkanie z pracodawcą w Polsce.
2009-04-15
Praca dla pielęgniarek z tytułem licencjata lub magistra pielęgniarstwa. Przez pierwsze 3 miesiące praca w charakterze opiekunki, następnie praca na stanowisku pielęgniarki w szpitalach na terenie Norwegii. Projekt przewiduje wstępny kurs języka norweskiego w trybie wieczorowym - 8 tygodni. Po 8 tygodniach spotkanie z pracodawcą. W razie pozytywnego wyniku rozmowy z pracodawcą, kandydatki biorą udział w 4-miesięcznym intensywnym (8 godzin dziennie) kursie językowym, podczas którego otrzymuje się już wynagrodzenie od pracodawcy norweskiego.
2009-04-15
Praca w publicznych przedszkolach w Norwegii
2009-04-15
Praca w publicznych szpitalach i renomowanych klinikach w Norwegii.
2009-03-10
Supervising children in a nursery setting. OTHER INFO : Wages paid monthly by BACS. 18+ Due to nature of the job. Candidate will be required to work in the Carnmoney and/or Ballyearl branches.
2009-03-20
Praca dla pielęgniarek z tytułem licencjata lub magistra pielęgniarstwa. Przez pierwsze 3 miesiące praca w charakterze opiekunki, następnie praca na stanowisku pielęgniarki w szpitalach na terenie Norwegii. Projekt przewiduje wstępny kurs języka norweskiego w trybie wieczorowym - 8 tygodni. Po 8 tygodniach spotkanie z pracodawcą. W razie pozytywnego wyniku rozmowy z pracodawcą, kandydatki biorą udział w 4-miesięcznym intensywnym (8 godzin dziennie) kursie językowym, podczas którego otrzymuje się już wynagrodzenie od pracodawcy norweskiego.
2009-03-31
Stała praca w Norwegii, opłacony kurs nauki języka norweskiego, zajęcia odbywają się w Szczecinie popołudniami, dwa razy w tygodniu.
2009-02-05
Work in hospitals in Florida, USA.
2009-03-31
Praca dla pielęgniarek z tytułem licencjata lub magistra pielęgniarstwa. Przez pierwsze 3 miesiące praca w charakterze opiekunki, następnie praca na stanowisku pielęgniarki w szpitalach na terenie Norwegii. Projekt przewiduje wstępny kurs języka norweskiego w trybie wieczorowym - 8 tygodni. Po 8 tygodniach spotkanie z pracodawcą. W razie pozytywnego wyniku rozmowy z pracodawcą, kandydatki biorą udział w 4-miesięcznym intensywnym (8 godzin dziennie) kursie językowym, podczas którego otrzymuje się już wynagrodzenie od pracodawcy norweskiego.
2009-01-30
Przedstawiciele najpopularniejszego wg. opinii Uczestników Programu Work and Travel USA parku rozrywki ponownie w Polsce! Rekrutacja z przedstawicielami BUSCH GARDENS odbędzie się 30.01.2009 w Centrali BTC w Warszawie.
2009-02-05
Administration of medicines, care planning and evaluation, wound management etc. 18+ due to working with vulnerable adults.
2009-01-30
This Local Employment Partnership employer shares information about new starters with Jobcentre Plus, for statistical purposes only. See www.dwp.gov.uk for more information. Drivers with transport are required as will have to go from job to job. To . of bed, personal care, preparation & consumption of food, taking clients out to enable some for exercise or mental stimulation, sharing with them in all activities. General care for clients with mobility problems or physical disabilities. Both verbal & written skills are a most in order for reports & case notes to be understood along with literacy & numeracy.
2009-02-10
RNA or RGN Level 2, RNC or RSCN Qualified, RNMH or RMN Level 2, RNLD Level 2, RM Qualified required. Softcareuk is currently recruiting nurses on behalf of Anchor Homes across the UK. Applicants must be RGN or RMN trained with previous exper. and adaptable and ensure an effective and professional delivery of nursing care. You will be working in hospitals and care homes around the East London/Essex area. This position is temporary with no duration given. Successful applicants are required to provide an enhanced disclosure. Expense met by employer.
2009-02-10
Work in hospitals in Florida, USA. The minimum basic salary is 26$ (can be reached to 30$) per hour as normal fee, but if the nurse works overtime or night shift it will count 1.5 times. The minimum working hours per week: 36,5.
2009-02-01
Dla naszych klientów - SZPITALI i KLINIK w USA poszukujemy osób do pracy w charakterze: REGISTERED NURSE – Dyplomowana PIELĘGNIARKA
2009-12-25
Chcesz spędzić rok w Stanach. Chcesz uczyć się angielskiego w amerykańskim college`u ? Zostań Au pair w USA! Poszukujemy opiekunki / Au Pair do opieki nad 2 dzieci w wieku 5 i 9 lat dla amerykańskiej rodziny mieszkającej w Waszyngtonie. Praca - obowiązki związane z opieka nad dziećmi: zawożenie i przywożenie dzieci z przedszkola, przygotowywanie prostych posiłków, pomoc w lekcjach, spędzanie czasu z dziećmi do powrotu rodziców z pracy. Rodzina często podróżuje (m.in. do Kalifornii, gdzie mieszkają dziadkowie dzieci)
2009-01-15
Lubisz dzieci? Masz 18-26 lat? Chcesz podszkolić swój angielski za granicą i spędzić rok w Stanach? Wyjedź jako au pair - opiekunka do dzieci w amerykańskiej rodzinie goszczącej! Bezpłatny przelot, polisa medyczna i OC, utrzymanie, kieszonkowe 632 USD i stypendium na naukę 500 USD.
2009-02-10
Koszt wyjazdu do Stanów Zjednoczonych w tym koszty biletów lotniczych, pełne ubezpieczenie medyczne i szkolenie w Nowym Jorku w większości pokrywają rodziny amerykańskie. Najlepsza oferta na rynku!! Wraz z amerykańska firma partnerską AuPairCare mamy przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę dla osób, które chciałyby spędzić rok lub dłużej w USA jako Au Pair w rodzinie amerykańskiej.
2009-01-31
Cultural Care Au Pair, jako lider wśród firm oferujących program au pair, zapewni Ci najlepsze wsparcie od dnia zgłoszenia aż do powrotu do kraju. Bycie częścią największej światowej prywatnej firmy edukacyjnej oznacza, że rzeczywiście specjalizujemy się w studenckiej wymianie kulturowej. Cultural Care Au Pair, obecnie największa organizacja au pair w USA, dzięki ponad 18 letniemu doświadczeniu z powodzeniem odnajduje rodziny goszczące dla swoich au pair. Będąc członkiem organizacji IAPA (International Au Pair Association) wysłaliśmy do Stanów już ponad 60,000 au pair. Nasze zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości usług podczas wymiany kulturowej jest tak wielkie jak wtedy, gdy rozpoczynaliśmy naszą działalność.
2008-12-20
Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic, Romania, Netherlands, Armenia, and Poland. It's our passion to help people. Our mission statement is to constantly increase and use our ability to add value for Customers, Candidates, Colleagues and other Stakeholders!
-0001-11-30 00:00
We are looking for a talented, enthusiastic and experienced Hospitality Assistant to join our team at one of our prestigious contracts in London. The Person The ideal candidate will have: Proven experience in a Corporate Hospitality environment or. standards and be quality driven Excellent organisational skills An immaculate appearance A 'Can do' attitude.
2008-12-19
We require Staff Nurse for duty at a nursing home. Shift work is involved with some weekends included. Hours and days are on a roster basis. You must be suitably qualified and have an excellent command of the English language.
2008-10-11
Health Care Assistant required in our Nursing Home for the day to day care of patients. Good working conditions. Manual handling qualification is essential. There will be a 6 week probationary period for this position. This position will be located 4 miles outside of Ballyhaunis therefore own transport is necessary.
2008-12-08
Full time live in Care Assistant required to look after elderly lady with early alzheimers and limited mobility. Candidates must be capable of administering a range of medications, cooking and general household duties. Full clean driving licence is required. Excellent English required. Good communication skills, patience and companionship required. Experience of dealing with dementia/alzheimer s desirable.
2008-12-01
Person required to look after the needs of a child with Acute Lymphoblastic Leukaemia. You will need to watch closely for the signs of infections and high temperature checking if the child has Neutropenia, signs of thrombocytopenia or anaemia.
2008-11-01
As a Security Analyst, your main task is to act as a member of a 24 x 7 team to deliver the required actions as described below within agreed guidelines and follow dedicated procedures to maintain, manage and report on the security event management and infrastructure events of our clients. This is a very technical position which requires a very technical person.
2008-10-06
Praca w brytyjskim domu opieki dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Lokalizacja: Yatton Keynell oraz Wiltshire.
2008-09-13
Dla naszych hiszpańskich klientów poszukujemy: OPTYKÒW.
2008-09-13
Dla naszego klienta z Norwegii poszukujemy osób do pracy na stanowisko Przedszkolanki.
2008-07-10
Praca w przedszkolu w Hiszpanii. Walencja - 2 osoby do pracy od początku września 2008r.
Kontakt: Student Point, tel. (22) 828 13 00, (22) 828 09 96.
2008-07-04
Lokalizacja: 9 mil od Maidstone. Praca z osobami chorymi na autyzm i zaburzeniami zachowania. Polega na towarzyszeniu i pomocy osobom niepełnosprawnym umysłowo w czynnościach dnia codziennego.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności