Przedstawiciel handlowy - zaopatrzenie rolnictwa

Firma Energetyk-Serwis z siedzibą w Opolu zajmuje się sprzedażą nawozów i dodatków paszowych

Zatrudnimy studentów na okres wakacji na stanowisko Przedstawiciela handlowego w branży środków zaopatrzenia rolnictwa

Wymagania: wykształcenie powiązane z branżą rolniczą: uprawa roślin, hodowla zwierząt; podstawy obsługi komputera; dyspozycyjność (udział w targach); komunikatywność.

Zakres obowiązków:  pozyskiwanie nowych klientów, przygotowanie ofert sprzedaży, realizacja planów sprzedaży.

Oferujemy: umowę zlecenie; pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska) na adres: mkruszewska@energetyk-serwis.pl pamiętając o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w  ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)'

dodane przez Energetyk Serwis