Data ważności ogłoszenia: 2016-09-23 15:00

Konsultant ds. sprzedaży pakietów usług prawniczych

Lokalizacja:

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Konsultant infolinii sprzedażowej

Miejsce pracy: Warszawa Włochy
Obowiązki:
·         Kontakt telefoniczny do klientów w celu prezentacji i sprzedaży pakietów usług kancelarii prawniczej
Wymagania:
·         Komunikatywność i wysoka kultura osobista
·         Nastawienie na realizację celów
·         Umiejętność obsługi komputera
·         Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
·         Umiejętności sprzedażowe
·         Poprawna wymowa
·         Motywacja do pracy
·         Wykształcenie średnie

Oferujemy:
·         Stałą stawkę godzinową 14 zł brutto + atrakcyjny system premiowy
·         Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
·         Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz wsparcie doświadczonego leadera
·         Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (karta Multisport; opieka medyczna; ubezpieczenie na życie)

dodane przez Urszula