Data ważności ogłoszenia: 2016-08-24 17:05

Konsultant infolinii przychodzącej z biegłą znajomością języka angielskiego

Lokalizacja:

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Numer referencyjny: KCW/07

Zakres obowiązków:

• Obsługa połączeń przychodzących od Klientów sieci kin (zapytania odnośnie rezerwacji biletów, zmiany rezerwacji, zagubionych rzeczy, zażaleń, reklamacji itp.)

• Obsługa korespondencji e–mail

• Zapewnienie wsparcia Klientom Unlimited

Wymagania:

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. C1/C2) – warunek konieczny

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 23:00 – warunek konieczny

• Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office

• Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

• Dobra dykcja

• Dobra organizacja czasu pracy

• Umiejętność pracy w zespole

• Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub jego wsparciu technicznym

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie – 17zł brutto/h

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Możliwość korzystania z benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

• Pakiet szkoleń

• Przyjazną atmosferę pracy

• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

• Możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV na adres mailowy: praca.warszawa@gigroup.com

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.'

dodane przez Urszula