Data ważności ogłoszenia: 2016-08-31 12:00

Przedstawiciel Handlowy Orange

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla naszego klienta z sektora IT/TELCO poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Nr ref. OR/04

Zadania:
- bezpośrednia sprzedaż produktów i usług oraz obsługa Klienta Indywidualnego na powierzonym obszarze
- budowanie pozytywnych, długoterminowych relacji z Klientami
- zawieranie i podpisywanie umów
- przyjmowanie i przekazywanie zamówień do realizacji

Wymagania:
Jeśli jesteś osobą:
- z doświadczeniem na stanowisku związanym z bezpośrednią sprzedażą
- znającą obsługę komputera
- zmotywowaną do pracy na samodzielnym stanowisku
- otwartą i lubiącą bezpośredni kontakt z Klientem
- nastawioną na osiąganie indywidualnych wyników sprzedażowych

Oferujemy:
- tygodniowe płatne szkolenie oraz wsparcie doświadczonego leadera
- umowę o prace po okresie wdrożeniowym
- stałe wynagrodzenie ( 2500 tyś brutto )
- motywacyjny system pozwalający na podwojenie wynagrodzenia podstawowego
- pracę od poniedziałku do piątku

Osoby, które spełniają powyższe wymagania zachęcamy do przesłania CV na adres: praca.warszawa@gigroup.com

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Oświadczam, że podanie powyższych danych jest dobrowolne.'

dodane przez Urszula