Praca - artykuły, informacje

Kurs oraz egzamin organizowane się zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie szkoleń i egzaminów dla kandydatów na członków rad nadzorczych.
Europejski Certyfikat Bankowca ułatwi Ci zdobycie pracy w sektorze bankowym w ponad 20 krajach europejskich, a także pozwoli uzyskać stopień Dyplomowanego Pracownika Bankowego w Systemie Standardów w Bankowości Polskiej. Co więcej, aby przystąpić do Studium, które przygotowuje do zdobycia certyfikatu nie musisz posiadać dyplomu wyższej uczelni.
Festiwal odbędzie się tym razem w grudniu, w dn. 6-9.12.2007 we Wrocławiu. Jak co roku, główną część Festiwalu stanowić będzie Konkurs Międzynarodowy, który odbędzie się w 4-ech kategoriach: fabuła, dokument, animacja, wideoklip
No i skończyły się kłamstewka... koniec z wciskaniem kitu. Osoba podłączona do tego urządzenia na pewno nie będzie chciała kłamać. Jeżeli będzie – porazi ją prąd. Tylko nie mów, że właśnie w tym momencie nie masz ochoty przetestować wszystkich w Twoim otoczeniu!
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „ Śladami Leona Wyczółkowskiego” organizowanym w ramach obchodów 155. rocznicy urodzin artysty oraz z okazji emisji monet kolekcjonerskich z serii „Polscy malarze XIX/XX wieku, Leon Wyczółkowski (1852-1936).
Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób, zarówno mających już doświadczenie w realizacji podobnych zadań, jak i dla tych, które dopiero zamierzają wypróbować siłę swojej kreatywności…
Już po raz dziesiąty studenci i absolwenci z całej Polski mogą wziąć udział w Wirtualnych Targach Edukacyjnych. Od 3 do 7 września na stronie www.targi24.pl prezentować się będzie 25 instytucji edukacyjnych.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 31 lipca 2007 roku rozpoczyna nabór kandydatów do projektu Leonardo da Vinci – tygodniowego, bezpłatnego szkolenia z zakresu doradztwa zawodowego. Szkolenia odbędą się we Włoszech. Projekt skierowany jest do doradców zawodowych oraz trenerów szkoleniowych z całej Polski.
Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego i Przedsiębiorczości, oraz Komtel, operator serwisu edukacyjnego edu expert, razem z Bulgarian Institute for Management and Technology (BIMT), organizuje polską edycję Business Plan Competition, będącą częścią światowego konkursu IBTEC (Intel Berkeley Technology Entrepreneurship Challenge), sponsorowanego przez amerykański koncern Intel.
Już w środę, 8 sierpnia 2007 o godz. 11 w postaci dwugodzinnego rejsu po Wiśle odbędzie się konferencja inaugurująca program ZPORR 2.5 „Załóż firmę z AIP” w ramach którego 15 młodych przedsiębiorców otrzyma wsparcie merytoryczne i po 20 tys. zł na start swojej firmy.
Ivor Prickett został ogłoszony zwycięzcą znanego konkursu Ian Parry Scholarship. Celem konkursu, którego jednym z głównych sponsorów został Canon, jest zwró¬cenie uwagi na młode talenty fotograficzne.
Jeśli główną rolę na twoich fotografiach gra światło lub tez zupełnie przypadkowo uchwyciłeś ciekawą aranżację oświetleniową i chcesz się nią pochwalić przed szerszą publicznością wyślij ją do nas! 16 lipca ruszył konkurs dla amatorów fotografii zatytułowany „ŚWIATŁO I PRZETRZEŃ”.
Serwis kariera.com.pl zaprasza wszystkich studentów i absolwentów do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy opis „Wakacji z KARIERĄ”. Do wygrania programy multimedialne, pendrivy i inne cenne nagrody!
Firma Nokia wraz kilkoma cenionymi sponsorami ogłosiła drugą edycją corocznego konkursu dla twórców oprogramowania i przedsiębiorców działających w sektorze komunikacji mobilnej. Celem konkursu „Mobile Rules!” jest promocja najwyższej klasy aplikacji i usług dla użytkowników urządzeń mobilnych.
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi - Punkt Informacyjno-Rekrutacyjny w Lublinie oraz Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej ogłaszają ogólnopolski Wakacyjny Konkurs Fotograficzny.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności