Praca - artykuły, informacje

Masz mniej niż 30 lat i osiągasz więcej niż Twoi rówieśnicy - pokaż się! Weź udział w Rankingu TOP 10. Zgarnij nagrody i powalcz o nagrodę główną w dążeniu do doskonałości Johnnie Walker Keep Walking Award.
Stowarzyszenia na rzecz wspierania międzynarodowej wymiany młodzieży i studentów QUALITUS", zaprasza na pierwsze Targi Pracy i Nauki za granicą. 8 stycznia 2008 - Warszawa - Auditorium Maximum UW - Krakowskie Przedmieście 26/28.
Święta coraz bliżej? Udziela ci się nastrój radości i wyczekiwania? Zanim wyjedziesz do rodziny na święta, weź udział w Konkursie na Biznesplany. Jeśli masz pomysł na biznes to konkurs właśnie dla Ciebie.
Polska uczestnikiem EuroSkills 2008 – największego w Europie konkursu promującego umiejętności zawodowe
W siódmej już edycji Make a Connection – Przyłącz się! – programu prowadzonego przez firmę Nokia i Polską Fundację Dzieci i Młodzieży wybrano do realizacji 95 projektów.
Targi "Zasoby Ludzkie 2007" w Rzeszowie Innowacyjne targi „ZASOBY LUDZKIE 2007” to pierwsza bezpłatna, integrująca wszystkie podmioty rynku pracy impreza na Podkarpaciu. Targi objęte zostały patronatem honorowym przez pana Jacka Posłusznego, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.
Program Wracaj do Polski jest wspólną inicjatywą HAYS Poland oraz Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej (BPCC). Program wystartował 20 października 2007 roku na Brytyjsko Polskich Targach Pracy w Londynie. Inicjatywa skierowana jest do Polaków pracujących za granicą i planujących powrót do kraju.
Świateczną promocją objęty jest program Camp Counselors USA - wyjazdy do USA - praca na obozach dla dzieci, w roli wychowawcy, bądź support staff. Regularna cena programu to 595 USD. Każdy kto zgłosi sie do końca grudnia i wpłaci opłatę za program uzyska 155 USD zniżki, bowiem program kosztuje tylko 440 USD.
Młodzi przedsiębiorcy nie muszą pozostać sami w wielkim świecie biznesu. Jeśli masz od 18 do 35 lat i prowadzisz firmę nie dłużej niż 18 miesięcy to właśnie dla ciebie ruszył Program „Mentoring i Coaching”.
Jeżeli nie udało Ci się zdobyć drukowanej wersji INFORMATORA KARIERA 2007/8 – skorzystaj z e-KARIERY, którą GRUPA MODUS przygotowała specjalnie dla wszystkich, którzy chcą budować swoją ścieżkę zawodową, korzystając z najlepszych porad ekspertów.
Jak zaradzić masowej emigracji z Polski najzdolniejszych młodych ludzi? Jak zachęcić ich do pracy w Polsce? UniCredit CA IB Polska S.A. uważa, że trzeba stworzyć młodym najlepsze warunki w kraju. Dlatego już po raz trzeci organizuje konkurs „Innowatorzy Rynku Kapitałowego”. To drzwi do kariery w międzynarodowych finansach – ale w firmie działającej w Polsce. Przykład Rafała Ałasy, laureata ubiegłorocznej edycji pokazuje, że jest to możliwe.
Najwyższe zarobki do 1000$ / tygodniowo plus extra bonus na koniec pracy - 500$ - dla każdego. Quad/Graphics Inc. jest jedną z największych drukarni na świecie o międzynarodowym zasięgu, m.in. w Polsce. Firma działa na rynku amerykańskim od 1971 roku zatrudniając tysiące osób. To tutaj drukują Newsweek'a, Playboy'a, Sports Ilustrated, National Geographics i wiele innych poczytnych magazynów. Pewne i solidne miejsce pracy!
8 grudnia w sobotę od godziny 12.00 w Hotelu NOVOTEL Bronowice w Krakowie (al. Armii Krajowej 11) odbędą się największe w Europie TARGI PRACODAWCÓW RESORT AMERICA! Czeka ponad 100 miejsc pracy oferowanych przez przedstawicieli amerykańskich ośrodków wypoczynkowych.
Konkurencja na polskim rynku pracy wymaga od studentów nie tylko gruntownego przygotowania merytorycznego i wysokich osiągnięć w dziedzinie edukacji, ale również doświadczenia zawodowego. Co zrobić zatem, aby wejście w dorosłe życie zawodowe zaowocowało powodzeniem?
Program przeznaczony jest dla młodych ludzi, pragnących spróbować codziennego życia i pracy w Hiszpanii. Uczestnicy programu pracują razem z ludźmi z całego świata i nawiązują międzynarodowe przyjaźnie.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności