Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Inżynier / Kierownik Budowy

Jesteśmy jedną z największych firm budowlanych (wykonawczych) w Irlandii. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Nr ref.: INZ/IRISH/JOBS.PL

Zakres obowiązków:

    * Prowadzenie odcinka budowy
    * Nadzorowanie 40 osobowej grupy pracowników
    * Współpraca z podwykonawcami
    * Doświadczenie w obiektach kubaturowych
    * Regularne raportowanie do Kierownika Budowy

Wymagania:

    * Wykształcenie kierunkowe (Politechnika, AGH, technikum budowlane)
    * Mile widziane uprawnienia wykonawcze (bez ograniczeń)
    * Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    * Znajomość podstaw kosztorysowania
    * Umiejętność zarządzania ludźmi
    * Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia) połączone z bogatym pakietem socjalnym
    * Umowę o pracę na minimum dwa lata
    * Pomoc w załatwieniu formalności w Polsce i Irlandii
    * Spotkanie z pracodawcą w Warszawie

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim, wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: ireland@hr.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę