Data ważności ogłoszenia: 2008-06-20

General Assistant

Program WORK UK jest rozwiązaniem dla tych osób, które chcą wakacje poświęcić na zdobywanie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku, szlifowanie języka angielski ... no i oczywiście zarabianie pieniędzy!

Lokalizacja: Cambridge
Stanowisko: General Assistant
Rozpoczęcie praktyki: lipiec 2008
Czas trwania: min. 10 miesiecy
Zakwaterowanie: zapewnione.

Pracując w wakacje w hotelu, restauracji lub parku rozrywki w ramach programu WORK UK, w towarzystwie młodych ludzi różnych narodowości przez cały okres możecie zarobić nawet 3000 funtów.

Dodatkowo, możecie zdobyć doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości (po zakończeniu WORK UK otrzymujesz Certifincate in Work Experience - certyfikat odbycia zagranicznej praktyki zawodowej wraz z referencjami z przebiegu praktyk).

WORK UK, jako jedyny wśród innych ofert na rynku zapewni Tobie MIĘKKIE LĄDOWANIE w Wielkiej Brytanii. Dzięki bezpłatnemu szkoleniu praktyczno-językowemu Softlanding, na którym uczestnicy zdobywają: pakiet informacji o życiu, pracy i kulturze UK, słownictwo przydatne w branży hotelarsko- gastronomicznej, czyli wszystko, co pozwoli na szybką aklimatyzację po przyjeździe i przygotuje do pokonywania typowych trudności w codziennym życiu obcokrajowca.

Więcej informacji o możliwościach wakacyjnej pracy w ramach programu WORK UK znajdziecie w serwisie.

ŹRÓDŁO: http://www.workuk.pl

data ostatniej modyfikacji: 2008-05-13 12:00:27
Komentarze
 
Polityka Prywatności