Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2008-05-08

Inżynier analizy ryzyka

Praca w Dziale Bezpieczeństwa, Higieny, Ochrony Środowiska i Jakości. Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie przedstawianie, koordynacja i nadzór nad wykorzystaniem analiz ryzyka i gotowości operacyjnej oraz doradztwo w dziedzinie wykorzystania analiz ryzyka i gotowości operacyjnej.

Wynagrodzenie:

Uzależnione od kwalifikacji i indywidualnych ustaleń z pracodawcą.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: mechanika, chemia, kierunki związane z przemysłem wydobywczym, technologiami offshore, budownictwem)
- 8-10 lat doświadczenia kierunkowego, najlepiej w następujących dziedzinach: produkcja/proces, budownictwo, zbiorniki wodne, wiertnictwo, zarządzanie projektami)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w czytaniu, pisaniu, mówieniu)

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV w j. angielskim prosimy przesyłać na adres: techniczne@lsj.pl z podaniem w temacie wiadomości Inżynier - Imię i Nazwisko.

 źródło: http://www.pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2008-04-09 18:09:02
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura SGGW
 
Polityka Prywatności