Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2008-03-31

Praca dla młodych ludzi w ośrodkach wypoczynkowych w Wielkiej Brytanii - BEZ OPŁAT!

Praca dla Butlins jest idealną ofertą szczególnie dla młodych ludzi, którzy po raz pierwszy wyjeżdżają do pracy za granicę. Oprócz stałego zatrudnienia, ośrodki zapewniają bowiem zakwaterowanie, pełną opiekę i zaplecze socjalne podczas całego pobytu, a menadżerowie poszczególnych departamentów zawsze służą pomocą swoim pracownikom i starają się im pomagać w codziennych sytuacjach.

logo_firmy_200.jpgOśrodki wypoczynkowe Butlins oferują swoim gościom kompleksową obsługę w zakresie zakwaterowania, gastronomii i rekreacji. Do tego celu powołane zostały odrębne departamenty, zatrudniające personel liczący kilka tysięcy osób. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Butlins dba o rozwój swoich pracowników, oferując szereg szkoleń zawodowych, mających na celu podnoszenie ich kwalifikacji.

m__odziez_400.jpg

Firma stale poszukuje energicznych ludzi, którzy chcieliby stać się członkami zespołu Butlins. Personel to wizytówka ośrodka, dlatego jest szczególnie starannie dobierany. Podstawowym wymogiem jest entuzjastyczne i pozytywne nastawienie do pracy oraz pozostałych członków personelu, chęć współpracy, dyspozycyjność i elastyczność w podejściu do czasu i rodzaju pracy. Ze względu na specyfikę branży gastronomiczno-hotelarskiej, u kandydatów liczą się umiejętność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków i aktualnych potrzeb ośrodka.

Butlins to kompleks wielu współpracujących departamentów, w każdym z których możesz podjąć pracę. Do pracy w każdym z nich zostaniesz odpowiednio przeszkolony i zostanie przydzielone Ci firmowe ubranie.

  • ACCOMODATION - praca przy przygotowywaniu pokoi dla gości (housekeeping, pokojówki)
  • ENVIRONMENTAL SERVICES - sprzątanie, utrzymywanie ośrodka w czystości, prace ogrodnicze
  • GUEST CATERING - praca w restauracjach, barach i kawiarniach na pozycjach: kelner, barman, kucharz, pomoc kuchenna
  • RETAIL CATERING - praca w barach i restauracjach szybkiej obsługi (kucharz, kasjer, kelner, asystent)
  • RETAIL - praca jako asystent lub kasjer w sklepach i supermarketach
  • GUEST SERVICES - udzielanie niezbędnych rad i informacji gościom (recepcja, administracja, punkty informacyjne)
  • SPORTS AND LEISURE - praca przy obiektach sportowych i rekreacyjnych (Splash Waterworld, Spa, kina) na pozycjach: ratownik, obsługa kina, obiektów sportowych, kasjer
  • SECURITY - praca na stanowisku ochroniarza
  • ENTERTAINMENT AND FUNFAIR - obsługa obiektów i sprzętów w parkach rozrywki
  • TECHNICAL SERVICES - utrzymanie stanu technicznego ośrodka (elektryk, hydraulik)

Firma posiada również oferty pracy dla szefów kuchni, menadżerów, team leaderów, hydraulików oraz tzw. "złotych rączek".

Zarobki, godziny pracy, kontrakty

Minimalne świadczenie od pracodawcy to 5,52 GBP na godzinę brutto (powyżej 21. roku życia). Pracując przeciętnie 40 godzin tygodniowo powinieneś zarobić ponad 200 GBP tygodniowo, czyli ok. 4 tys zł miesięcznie. Szukając dodatkowo zatrudnienia w innych departamentach, masz możliwość pracy w nadgodzinach, co może przynieść Ci dodatkowe korzyści finansowe.

Ważne: pracując w Butlins koszty utrzymania są najniższe z możliwych: tanie zakwaterowanie, subsydiowane wyżywienie, brak dojazdów do pracy!
Średnia ilość godzin pracy w tygodniu: 38, mogą występować tygodnie, w których liczba godzin pracy w danym departamencie będzie niższa niż 38, w innych tygodniach liczba godzin pracy przekracza 50 godzin. Pracodawca zazwyczaj podpisuje kontrakty 3, 6 lub 12 miesięczne z możliwością przedłużenia.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Przeciętny koszt tygodniowego utrzymania w Wielkiej Brytanii wynosi 70-100 GBP. Korzystając z oferty Butlins wydajesz znacznie mniej i co jest bardzo istotne - pokoje dla personelu znajdują się w bliskiej odległości od Twojego miejsca pracy, więc nie będziesz musiał dojeżdżać i niepotrzebnie wydawać zarobionych pieniędzy na transport. Ośrodki posiadają pokoje jedno lub dwuosobowe w małych apartamentach razem z pokojem gościnnym i łazienką, istnieje więc możliwość wspólnego mieszkania ze znajomymi. Tygodniowy koszt zakwaterowania na ośrodkach to 30-35 funtów tygodniowo.

Możesz również korzystać ze stołówki pracowniczej, w której zakupisz posiłek już za 1,50 GBP.

Lokalizacja

Ośrodki Butlins są zlokalizowane na trzech wybrzeżach Wielkiej Brytanii: Skegness na wybrzeżu wschodnim, Bognor Regis na południowym oraz Minehead na wybrzeżu zachodnim.

mapka_400.jpg

Więcej informacji: pracuj.info/index.php?show=butlins


data ostatniej modyfikacji: 2008-03-19 22:35:31
Komentarze
 
Polityka Prywatności