Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Sprzedawca w piekarni - oranienburg - Wriezen, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 04.10.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Wriezener Backstube GmbH
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1197805370-S

Miejsce pracy: Freienwalder Str. 7, 16269 Wriezen, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca jako sprzedawca w piekarni. Do Twoich zadań należy:
- sprzedaż wypieków;
- obsługa kasy;
- wykładanie oraz nakładanie etykiet produktom;
- przestrzeganie zasad higieny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12,42 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali piekarze, cukiernicy i pokrewni
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie w handlu detalicznym/branży spożywczej lub inne podobne. Znajomość gastronomii będzie zaletą, ale nie wymogiem. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1). Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Komunikatywność, elastyczność, dokładność, orientacja na klienta.

Krótki opis działalności gospodarczej: Siec zajmująca się produkcją i dystrubucją pieczywa na terenie Niemiec.
Adres: WrieBa GmbH
Herr Friedrich
Freienwalder Str. 7
16269 Wriezen
Telefon: +49 176 73874436
E-mail: tony.friedrich@wriezener-backstube.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefonicznie, pocztą.

opublikowano: 2024-10-08