Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Dekarz - Krausnick-Groß Wasserburg , Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 04.10.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Andre Schulz Dachdecker
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1199981162-S

Miejsce pracy: Hauptstraße 95, 15910 Krausnick-Groß Wasserburg

, Niemcy
Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należy:
- ogólne prace dekarskie;
- w razie potrzeby prace hydrauliczne na dachu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: dekarz*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie jako dekarz lub inne podobne. Alternatywnie: doświadczenie jako pomocnik z doświadczeniem z branży budowlanej. Prawo jazdy kat. B. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1). Dokładność, motywacja, rzetelność, samodzielność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Usługi dekarskie.
Adres: Andre Schulz Dachdecker
Herr Andre Schulz
Hauptstraße 95
15910 Krausnick-Groß Wasserburg
tel1.+49 35472 5221
tel2. +49 171 7340747
E-mail: dachdecker-as@gmx.de
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefonicznie, pocztą.

opublikowano: 2024-10-08