Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Pracownik produkcyjny przetwórstwa mięsnego - Bad Bentheim, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 02.10.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Trinity GmbH Fleischverarbeitung
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10000-1194573897-S

Miejsce pracy: Brüsseler Str. 36, 48455 Bad Bentheim, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań:
- obsługa maszyn przetwórstwa mięsnego;
- pakowanie produktów;
- pomoc w imporcie/eksporcie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 03.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: technik technologii żywności - przetwórstwo mięsne
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2). Prawo jazdy kat. B jest pożądane, ale nie obowiązkowe. Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym. Wysoka motywacja. Rzetelna i sumienna praca.

Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność związane z przetwórstwem mięsnym.
Adres: Trinity GmbH Fleischverarbeitung
Frau Zantinge
Brüsseler Str. 36
48455 Bad Bentheim
tel1. +49 5924 78512
tel2. +49 1511 2761169
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefoniczny, pocztą.

opublikowano: 2024-10-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04