Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Tapicer meblowy - Nastola, Finlandia

Kraj: Finlandia

Data dodania: 27.09.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Pedro Oy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne, specjalizacja: tapicer meblowy
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : NjhjYmJkZjEtNDBmNC00MDFmLTkyY

Miejsce pracy: Tehdastie 4-6, 15660 Nastola, Finlandia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tapicerowanie mebli głównie komercyjnych i hotelowych (m.in. krzeseł i sof do wyposażenia przestrzeni hotelowych, na statkach, poczekalni lotniskowych).
Zdjęcia - http://www.pedro.fi/
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: tapicer meblowy
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze branżowe, techniczne, specjalizacja: tapicer meblowy
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, wysoka motywacja do pracy, punktualność, zorganizowanie, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków i szybkiego uczenia się nowych czynności oraz pracy w grupie; rzetelność, zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy. Dostępność do pracy przez dłuższy okres czasu mile widziana.
Doświadczenie zawodowe w branży tapicerskiej – min. 2 lata. Mile widziana umiejętność szycia na maszynie.

Krótki opis działalności gospodarczej: Wiodący producent mebli komercyjnych i hotelowych (m.in. krzesła i sofy do wyposażenia przestrzeni hotelowych, na statkach, poczekalniach lotniskowych). Zajmuje się również produkcją mebli dla konsumentów.
Adres www: http://www.pedro.fi/
Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP
Adres: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235 Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV z opisem doświadczenia i list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: email: – beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl w tytule emaila proszę wpisać - Irlandia - Pracownik tapicer

opublikowano: 2024-10-01