Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Monter okien - Rietz-Neuendorf, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 26.09.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Thomas Meierhoff Bau- und Reparaturservice
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 10001-1000667370-S

Miejsce pracy: Pfaffendorfer Chaussee 45, 15848 Rietz-Neuendorf, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania:
- profesjonalny montaż okien, drzwi i rolet dla klientów prywatnych i biznesowych;
- wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych systemów okiennych i drzwiowych;
- wymiana i montaż elementów okiennych w ramach renowacji;
- doradztwo i wsparcie dla klientów;
- zagwarantowanie jakości przy odbiorze wykonanych prac;
- przygotowanie obszaru pod pracę (pomiar i docięcie profili okiennych);
- montaż i regulacja stolarki okiennej, przeszkleń i uszczelek;
- stosowanie specjalnych narzędzi i maszyn do precyzyjnego wyrównania okien
- prace uszczelniające
- dokumentacja wykonanych prac i informacja zwrotna dla kierownictwa projektu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter / składacz okien
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako monter okien lub inne podobne. Ukończone szkolenie zawodowe jako monter okien lub inne podobne. Umiejętność czytania rysunków technicznych. Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (B1). Prawo jazdy kat. B. Dokładność, rzetelność, motywacja, odpowiedzialność.

Krótki opis działalności gospodarczej: Serwis budowlano-remontowy Meierhoff to wiodąca w regionie firma w branży montażu okien i drzwi. Od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom rozwiązania „szyte na miarę” w obszarze nowego budownictwa i renowacji. Jakość, precyzja i zadowolenie klienta są dla nas najważniejsze.
Adres: Thomas Meierhoff Bau- und Reparaturservice
Herr René Awe
Pfaffendorf
Pfaffendorfer Chaussee 45
15848 Rietz-Neuendorf
tel. +49 33672 799879
E-mail: bauservice-meierhoff@web.de
Zobacz na mapie
Język aplikacji: niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.
Sposób przekazania dokumentów: E-mail, telefonicznie, pocztą, osobiście.

opublikowano: 2024-09-27