Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Płytkarz / glazurnik - Kopenhaga, Dania

Kraj: Dania

Data dodania: 04.09.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: Alliance Danmark aps

Numer oferty: : 6106723

Miejsce pracy: Nytorv 7, 1450 Kopenhaga, Dania Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Budowa basenów i tynkowanie elewacji
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 05.09.2024
Data zakończenia: 13.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: glazurnik
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pozostali posadzkarze, parkieciarze i glazurnicy
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe jako płytkarz / glazurnik.
Zdolność do samodzielnej pracy i brania odpowiedzialności za powierzone zadania.
Znajomość języka angielskiego (czytanie instrukcji, pisanie) będzie atutem

Krótki opis działalności gospodarczej: First Alliance Denmark jest wiodącą agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w dostarczaniu wykwalifikowanych i niezawodnych pracowników tymczasowych dla szerokiej gamy branż. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w łączeniu wykwalifikowanych pracowników z firmami potrzebującymi pracowników tymczasowych w różnych sektorach. Nasze główne kompetencje obejmują branżę budowlaną i sektor podstawowy, w których zbudowaliśmy solidną reputację w zakresie dostarczania wysokiej jakości pracy i niezawodnych pracowników tymczasowych.
Adres: firstalliancedanmark@gmail.com Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-10-21