Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Operator koparki ręcznej - naprawy - ASSEBROEK, , Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 10.09.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: LAMOTE INFRA NV
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, kierunek: kierunkowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: : 69058594

Miejsce pracy: Lindelaan 7, 8310 ASSEBROEK, , Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kopanie rowów i dołów budowlanych, przy tym praca ręczna. Kładzenie mediów i rur. Wykonywanie ręczne naprawy chodników, klinkieru, czyli w skrócie wszelkiego rodzaju prace remontowe na drodze. Układanie kostki brukowej z różnych materiałów: kostka brukowa, klinkier, asfalt, beton, płaskie kamienie. Zasypywanie i spiętrzanie wykopu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 17,61 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cementowych, kamiennych i pokrewni
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, kierunek: kierunkowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Jesteś wykwalifikowanym pracownikiem dla którego praca jest pasją
• Dokładność
• Umiejętność pracy w zespole i z klientem
Prawo jazdy kat. B

Krótki opis działalności gospodarczej: Instalacja gazu, wody i prądu
Adres: an.maenhout@lamote.be oraz do wiadomości annelies.thomas@vdab.be Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim z dopiskiem MANUAL EXCAVATOR
Sposób przekazania dokumentów: e-mail

opublikowano: 2024-09-10
ostatnia zmiana: 2024-09-12