Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Pracownik hotelowy (kucharze, kelnerzy, barmani, personel sprzątający) - JUKKASJÄRVI, Szwecja

Kraj: Szwecja

Data dodania: 26.08.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: kontakt przez WUP
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 29026664

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: JUKKASJÄRVI, Szwecja Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obowiązki typowe dla ponizszych pozycji:
kucharz
kelner
barman
pracownik sprzątający
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 144,54 SEK
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kelner*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Co najmniej paroletnie doświadczenie w pracy w kuchni, restauracji. Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie.

Krótki opis działalności gospodarczej: Skorzystaj z okazji i pracuj w jednym z najbardziej znanych szwedzkich hoteli na arenie międzynarodowej, ICEOTEL. Jesteśmy corocznym i wyjątkowym projektem artystycznym, wykonanym ze śniegu i lodu z rzeki Torne, którego dzieła tworzone są przez wybranych artystów, którzy podróżowali tu ze wszystkich zakątków świata. Nasza działalność obejmuje zarówno tradycyjne, ciepłe pokoje i domki hotelowe, Icehotel 365, który jest hotelem nocą, a w dzień wystawą sztuki, jak i nasz sezonowy ICEHOTEL, który jest otwarty od połowy grudnia do połowy kwietnia.
Adres: Na stanowisko:
kelnerów i barmanów: https://www.recruto.se/apps/listings/view/id/72683-arbetsformedlingen-solna-icehotel-sweden-looking-for-waiters-and-bartenders
kucharzy:
personel sprzątający:
Zobacz na mapie