Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Konsultant techniczny (dynamics 365 ce/crm) - Naxxar, Malta

Kraj: Malta

Data dodania: 13.08.2024
Dodane przez: WK Kraków Al. J.Słowackiego
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Numer oferty: : 410235

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Naxxar, Malta Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opracowywanie, utrzymywanie, testowanie i dokumentowanie komponentów oprogramowania Dynamics 365 i jego rozszerzeń. Rejestrowanie, ocena i przygotowywanie rozwiązań dla zapytań klientów dotyczących oprogramowania 365. Dokumentacja wszystkich procesów biznesowych, ustaleń analizy luk/dopasowania, dokumentów projektowych funkcjonalnych, skryptów testowych, dokumentów szkoleniowych i aktualizacji postępów w całym cyklu życia wdrożenia oprogramowania u klientów. Dostosowywanie Dynamics 365 do wymagań klientów przy użyciu programu Visual Studio. Tworzenie interfejsów łączących Dynamics 365 z innymi aplikacjami. Przeprowadzanie szkoleń, webinariów dla klientów z zakresu funkcjonalności oprogramowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 4 200
Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wykształcenia)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw rozwoju systemów informatycznych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Uprawnienia:
  • Znajomość technologii chmurowych, takich jak MS Azure, Flow i PowerApps. (wymagany staż - lata: 1)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska .NET. (wymagany staż - lata: 1)
  • Znajomość programu Visual Studio. (wymagany staż - lata: 1)
  • Znajomość MS SQL Server i doświadczenie w pisaniu zapytań SQL (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość innych języków będzie atutem, chociaż nie jest konieczna. Umiejętności funkcjonalne i analityczne, umiejętność organizowania, ustalania priorytetów, umiejętność realizacji wielu projektów, duże zdolności interpersonalne, zdolność do bieżącego uczenia się w zakresie trendów technologicznych i rekomendowania innowacyjnych technologii w celu ulepszenia infrastruktury technologicznej. Umiejętność samodzielnej pracy, zorientowanie na szczegóły, duża dokładność realizowanych zadań, umiejętność pracy w zespole.

Krótki opis działalności gospodarczej: Bluefort to globalny niezależny dostawca oprogramowania firmy Microsoft, który koncentruje się na modelach biznesowych opartych na subskrypcjach, inteligentnych technologiach i hiperautomatyzacji.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Al. J.Słowackiego 44, 30-018 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
E-mail: k.borek@malopolska.ohp.pl (w tytule proszę podać „Technical Consultant - 410235”)
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny w języku angielskim
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-08-20
ostatnia zmiana: 2024-09-11