Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 19 września 2024 (czwartek)

Elektryk/elektromonter (niemcy) - Berlin, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 19.08.2024
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: COPCO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: : StPr/24/1462

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych; uruchomienie instalacji elektrycznych; pomiary elektryczne
* praca w delegacji na terenie Niemiec, umowa zlecenie 50h/tygodniowo.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 19.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 59,65 do 68,17 PLN
Opis wynagrodzenia: (godzinowy system wynagrodzenia od 14 do 16 Euro)
Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • czytanie schematów elektrycznych
  • znajomośc schematów technicznych

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie elektryczne lub w trakcie nauki. Prawo jazdy kat. B. Uprawnienia elektryczne kat. E1. Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych. Wysoka estetyka pracy i kultura osobista. Gotowość do pracy na terenie Niemiec. Znajomość języka niemieckiego w stopni A1/A2 będzie dodatkowym atutem.

NIP: 6462942828
REGON: 364439389
Krótki opis działalności gospodarczej: Wykonywanie instalacji elektrycznych
Adres: WSPÓLNA 23, 41-407 Imielin, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Dąbrowska
Nr telefonu: 500 857 362
E-mail: kamila.dabrowska@copco.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-19
ostatnia zmiana: 2024-09-11