Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Operator wózka widłowego w branży meblowej - okolice kassel, niemcy - Kassel, Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 16.08.2024
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Ideal Work Germany Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: : StPr/24/3258

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Kassel, Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego.

Naszym pracownikom zapewniamy:
- zakwaterowanie,
- całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec,
- pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec,
- wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia miesiąca,
- ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
- opiekę medyczną Luxmed,
- możliwość zaliczek,
- płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza.

W pakiecie mamy dodatki:
- 100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy,
- 100EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa,
- 200 EUR brutto premii półrocznej ( Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld).

Praca w godz.: 7:00-16:00.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 799 355 540, e-mail: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 19.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 13 330 do 13 330 PLN
Opis wynagrodzenia: (15 euro brutto/h - stawka dzienna +25% za pracę w godzinach nocnych)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  • PRACA W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ,KULTURA OSOBISTA
  • Dobra kondycja fizyczna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe,
staż pracy: doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą,
uprawnienia na wózki widłowe - minimum II WJO,
dobra kondycja fizyczna,
szybkie dostosowywanie się do nowych miejsc i zasad pracy,
rzetelność i odpowiedzialność,
praca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, kultura osobista

NIP: 7010475719
REGON: 361205082
Nr KRAZ: 12001
Adres: KAROLKOWA 30, 01-207 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosława Kolankiewicz
Nr telefonu: 799 355 540
E-mail: miroslawa.kolankiewicz@idealwork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-16
ostatnia zmiana: 2024-09-11