Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Blacharz-lakiernik samochodowy - Frankfurt (Oder), Niemcy

Kraj: Niemcy

Data dodania: 17.07.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracodawca: Firma Freiheit Karroseriebau & Lackierung GmbH

Numer oferty: : 10000-1199247349-S

Miejsce pracy: Waldstr. 7, 15234 Frankfurt (Oder), Niemcy Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • będziesz wykonywał samodzielnie typowe zadania blacharskie lub/i lakiernicze
• ocena szkody oraz wykonanie naprawy blacharskiej lub/i prac lakierniczych
• wymiana części zamiennych oraz elementów blacharskich (w tym ich wspawywanie)
• lakierowanie elementów naprawianego pojazdu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 18.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 17 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: blacharz samochodowy*
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Prawo jazdy kat. C
Inne wymagania: • masz ukończoną szkołę zawodową lub technikum w zawodzie blacharza lub/i lakiernika (mile widziane – aplikuj również, jeśli jesteś osobą bez ukończonej szkoły zawodowej lub technikum, ale masz już doświadczenie i chcesz zawodowo rozwinąć się jako blacharz lub/i lakiernik)
• umiejętność obsługi branżowych (blacharskich) programów komputerowych np. Radarsensor (mile widziane – aplikuj również, jeśli jesteś osobą gotową, aby nauczyć się ich obsługi)
• poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę przy sprawdzaniu pojazdów po naprawie pod względem ponownego dopuszczenia ich do ruchu i bezpieczeństwa ich użytkowania
• koordynacja ręka-oko przy montażu i wymianie części blacharskich oraz ich wspawywaniu
• zmysł techniczny przy diagnozie usterek oraz ich przyczyny
• doświadczenie w pracy z technikami spawalniczymi (np. MAG, MIG, spawanie punktowe)
• doświadczenie w pracach lakierniczych
• komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego (mile widziane – aplikuj również jak bez znajomości języka niemieckiego)
• prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
• prawo jazdy kat. C/C1 (mile widziane – aplikuj również jak nie posiadasz prawo jazdy kat. C/C1)
• umiejętność komunikiacji oraz zdolność pracy w zespole

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma Freiheit Karroseriebau & Lackierung GmbH z siedzibą w Frankfurcie nad Odrą w landzie Brandenburgia przy granicy polsko-niemieckiej (1 km od Słubice, 35 km od Kostrzyna nad Odrą, 90 km od Gorzowa Wielkopolskiego, 90 km od Zielonej Góry) Od 1988 roku świadczy z sukcesami na rzecz swoich klientów usługi blacharskie i lakiernicze. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w pracach blacharskich i lakierniczych dla towarzystw ubezpieczeniowych. Jakość naszych usług regularnie potwierdzamy certyfikacjami Eurogarant oraz DEKRA. Aktualnie zatrudniamy 8 pracowników w tym 7 na zakładzie blacharsko-lakierniczym i 1 w obsłudze admnistracyjnej. Będziesz 2. pracownikiem polskojęzycznym.
Adres: adres mail: enrico@freiheit-ffo.de (proszę wyłącznie na ten adres mailowy wysyłać CV i tylko w formacie .PDF – inne formaty są blokowane)
pisemnie na adres korespondencyjny:
Freiheit Karosseriebau und Lackierung GmbH
Waldstraße 7
15234 Frankfurt (Oder)
Zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego bezpośredno z firmą Freiheit Karosseriebau und Lackierung GmbH
Pani Freiheit (jęz. niemiecki lub angielski (pisemnie))
+49 173 80 19 600 (komórka) aplikuj również przez WhatsApp
Pan Freiheit (tylko jęz. niemiecki)
+49 172 32 99 3 66 (komórka)
Zainteresowane osoby mogą również wysłać dokumenty aplikacyjne przez "APLIKUJ SZYBKO".
Z przyczyn czasowych skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami wybranymi do pracy.

Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski, niemiecki
Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty
Sposób przekazania dokumentów: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wraz z oczekiwaniami finansowym (preferowane CV w jęz. niemieckim oraz angielskim) oraz najbliższym terminem rozpoczęcia pracy

opublikowano: 2024-07-18
ostatnia zmiana: 2024-09-06