Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik produkcji odzieży wierzchniej - AARSELE, Belgia

Kraj: Belgia

Data dodania: 26.06.2024
Dodane przez: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: ELANCO Clothies Company NV
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, odzieżowe, specjalizacja: Średnie kierunkowe (krawiectwo/moda)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: : 69030279

Miejsce pracy: Hogenhovestraat 51-53 , 8700 AARSELE, Belgia Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie próbek odzieży przed produkcją przemysłową, na podstawie instrukcji i zgodnie z potrzebami klientów.
Wykończenie odzieży - wykonywanie dziurek na guziki, przyszywanie guzików, etykiet, nitów itp.
Zszywanie ze sobą elementów i części artykułów włókienniczych zgodnie z kartą techniczną
Zabezpieczanie lub wstawianie elementów flizelinowych lub wzmacniających, wszywanie podszewki, gumek, sznurkowanie (obszycie, szwy ozdobne)
Prasowanie i pakowanie odzieży
Przeprowadzanie prewencyjnej lub naprawczej konserwacji podstawowej maszyn lub urządzeń
Wyposażenie stanowiska pracy w części artykułów włókienniczych
Wybór narzędzi i materiałów eksploatacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 15 EUR
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter wyrobów tekstylnych, z tektury i pokrewnych materiałów
Typ propozycji: praca stała

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, odzieżowe, specjalizacja: Średnie kierunkowe (krawiectwo/moda)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

  • holenderski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Inne wymagania: - umiejętność obsługi maszyny do szycia
- znajomość różnych typów przemysłowych maszyn do szycia

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma w sektorze produkcji odzieży wierzchniej
Adres www: https://www.elanco.be
Adres: Do przedstawiciela pracodawcy:
peter.haenebalcke@elanco.be
Oraz do wiadomości Doradcy EURES: jolanta.tkaczyk@wup.lublin.pl
Zobacz na mapie
Język aplikacji: angielski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: e-mail

opublikowano: 2024-06-26
ostatnia zmiana: 2024-09-06